داستان موفقیت یک طراح UX

او برای اولین بار عشق خود را به فناوری در دوران دبیرستان در سوریه کشف کرد – او آنقدر آن را دوست داشت که در کلاس های توسعه وب و شبکه در سطح کالج ثبت نام کرد. با وجود اینکه او تنها دبیرستانی در دوره های تحصیلی خود بود، در نهایت در صدر کلاس خود قرار گرفت. این موفقیت به او اشتیاق برای نمایندگی زنان و به ویژه زنان مسلمان در صنعت فناوری داد.

بنابراین او برای گذراندن دوره های علوم کامپیوتر به مالزی رفت و در نهایت برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت. در آنجا، در طول یک جلسه تدریس خصوصی برای یک کلاس نویسندگی، او از معلم خود پرسید که در حال مطالعه چه چیزی است، و آن زمان بود که متوجه طراحی UX شد. علا می گوید: «من حتی نمی دانستم طراحی UX به چه معناست. â € œوقتی او توضیح داد که چیست، من متوجه شدم که دقیقاً همان کاری بود که می خواستم انجام دهم. من می‌خواستم تمام مهارت‌هایی را که در فناوری و تجارت داشتم و در عین حال به دیگران کمک می‌کردم و از فلسفه استفاده می‌کردم، ترکیب کنم. علیرغم اینکه علا یک دانش‌آموز بود، تصمیم گرفت رشته خود را تغییر دهد و مدرک لیسانس خود را در تحقیقات و طراحی UX و طراحی UX دریافت کرد. اندکی بعد استاد او شد.

اکنون، علاء به‌عنوان سفیر زنان فن‌آور می‌گوید که در معرض فرصت‌های بزرگی قرار گرفته است و چیزهای زیادی درباره خود آموخته است. او می گوید: “این برنامه درهای زیادی را به روی من باز کرده است.” «من به کنفرانس‌های رویایی‌ام رفته‌ام و حتی این فرصت را داشتم که سفر و چالش‌هایم را با زنان دیگر به اشتراک بگذارم.» در نتیجه این برنامه، علا در پانل‌هایی برای رویدادهای WTM سخنرانی کرد و سخنران اصلی آن بود. روز جهانی زن با سخنرانی با عنوان “چگونه جرات غیر سنتی بودن برای من شغلی را تضمین کرد”.

مطالب پیشنهادی  5 به روز رسانی پایداری از سال 2022 که برای شما و زمین خوب است

با پیوستن به برنامه Google’s Women Techmakers می توانید با زنان بیشتری مانند Alaa آشنا شوید. به عنوان یک عضو، به منابعی مانند رویدادهای شبکه، برنامه های مربیگری، آموزش فنی و بورسیه دسترسی خواهید داشت. شما همچنین این شانس را خواهید داشت که برای برنامه Women Techmakers Ambassador درخواست دهید، که به شما این فرصت را می دهد که نماینده زنان فناور در جامعه خود باشید. برای عضویت در وب سایت ما ثبت نام کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور