گوگل می گوید سایت های کوپن برچسب سفید با سوء استفاده از اعتبار سایت جریمه می شوند

برچسب های کوپن گوگل

Google پرسش‌های متداول کوپن‌های خود را در پست اصلی به‌روزرسانی اصلی Google March به‌روزرسانی کرده است تا مشخص کند که کدام سایت‌ها توسط خط‌مشی سوء استفاده از شهرت سایت ضربه می‌خورند. گوگل نوشت: «سرویس‌های دارای برچسب سفید که بر توزیع مجدد کوپن‌ها با هدف اصلی دستکاری رتبه‌بندی جستجو تمرکز می‌کنند» این سیاست را نقض می‌کند.

گوگل دیروز، 5 ژوئن، محتوا را به روز کرد تا بخواند:

بسیاری از نشریات کوپن هایی را برای خوانندگان خود میزبانی می کنند. خوانندگان باید به وضوح درک کنند که نشریه چگونه کوپن های خود را منبع می کند و چگونه کار می کند تا اطمینان حاصل شود که کوپن ها برای خوانندگان ارزش ارائه می کنند.

اگر نشریه به طور فعال در تولید منطقه کوپن مشارکت داشته باشد، نیازی به مسدود کردن این محتوا از جستجوی Google نیست. مشارکت فعال یا نزدیک زمانی است که سایت میزبانی با تامین مستقیم کوپن‌ها از بازرگانان و سایر مشاغلی که به مصرف‌کنندگان خدمات می‌دهند، ارزش منحصربه‌فردی را برای خوانندگان خود فراهم می‌کند، نه از خدمات برچسب سفید که بر توزیع مجدد کوپن‌ها با هدف اصلی دستکاری رتبه‌بندی جستجو تمرکز می‌کنند.

قبلا نوشته بود:

بسیاری از نشریات کوپن هایی را برای خوانندگان خود میزبانی می کنند. اگر نشریه به طور فعال در تولید منطقه کوپن مشارکت داشته باشد، نیازی به مسدود کردن این محتوا از جستجوی Google نیست. خوانندگان باید به وضوح درک کنند که نشریه چگونه کوپن های خود را منبع می کند و چگونه کار می کند تا اطمینان حاصل شود که کوپن ها برای خوانندگان ارزش ارائه می کنند.

گوگل گفت: “سؤالات متداول در مورد مناطق کوپن را گسترش داد تا بیشتر در مورد معنای مشارکت فعال توضیح دهد.”

من این را از طریق Orhan Kurulan در X مشاهده کردم:

به عنوان یادآوری، به نظر می‌رسید که سیاست سوء استفاده از شهرت سایت Google به شدت سایت‌های فهرست کوپن با برچسب سفید را هدف قرار می‌دهد. کسانی که این کوپن ها را در قسمت هایی از سایت خود از این سرویس های دارای برچسب سفید ارسال کردند.

به روز رسانی: مالکوم کولز نیز امروز صبح درباره این تغییر پستی منتشر کرد.

بحث انجمن در X.Source link