قطع شدن آب و هوای Google برنامه، ویجت و دستیار را خراب می کند

امروز صبح، یک قطعی آب و هوای Google را در سراسر Android، Google Assistant و موارد دیگر تحت تاثیر قرار داد که باعث شد نتواند پیش بینی محلی شما را نشان دهد.

در دستگاه‌های اندرویدی، برنامه جستجوی Google همراه با یک اپلت آب‌وهوا ارائه می‌شود که میزبان «قورباغه آب‌وهوا» لذت‌بخش است – نام واقعی او Froggy است – و به شما امکان می‌دهد پیش‌بینی امروز، فردا و 10 روز آینده را ببینید. برخی از همین اطلاعات نیز از طریق ویجت Google Weather در دسترس است، که حتی برای Material You به روز شده است.


به روز رسانی 9:05 صبح: به نظر می رسد قطعی Google Weather اکنون برطرف شده است. Google Assistant قادر است به سؤالات مربوط به آب و هوا پاسخ دقیق دهد و ویجت هواشناسی اندروید مطابق انتظار کار می کند.


امروز صبح، ما در چندین دستگاه دیدیم که ویجت Google Weather غیرعملکردی است، در عوض یک پیام خطایی نشان می‌دهد که می‌خواند:آب و هوا را نمی توان نشان داد” به طور معمول، ضربه زدن روی ویجت باعث می شود که آخرین اطلاعات بارگیری مجدد شود، اما به نظر می رسد این خطای خاص گیر کرده است.

ضربه زدن مداوم بر روی ویجت، اپلت کامل Google Weather را باز می کند، جایی که صفحه خطای کامل با تصویری از Froggy را می بینید که شانه بالا انداخته است. پیغام خطا می گوید:نمایش اطلاعات آب و هوا برای این مکان ممکن نیست

نکته جالب توجه در مورد این قطعی Google Weather این است که در حالی که اپلت و ویجت نمی توانند جزئیات مکان فعلی شما را نشان دهند، هنوز کاملاً می توانند مکان های دیگر را به شما اطلاع دهند. نکته جالب این است که نوار جستجوی Google Weather عملکردی داشت و می‌توانست پیش‌بینی مکان‌های دیگر را بالا ببرد، اما در چند دقیقه اخیر نیز شکسته شده است. در حال حاضر، تنها پیش‌بینی‌هایی که می‌توانید مشاهده کنید مربوط به «مکان‌های ذخیره‌شده» است که شهری نیستند که در حال حاضر در آن هستید.

به نظر می رسد برخی از راه های دیگر Google Weather نیز تحت تأثیر این قطعی قرار گرفته باشند. انجام جستجوی Google در رابطه با آب و هوا از طریق وب تلفن همراه، در هر روز دیگری، یک تصویر پیش‌بینی لذت‌بخش با Froggy را نشان می‌دهد. امروز، همین صفحه یک پیش‌بینی ساده از آب‌وهوا را نشان می‌دهد.com

به همین ترتیب، پرسیدن از بلندگو یا نمایشگر دستیار Google در مورد آب و هوا، پاسخ خنده‌دار «0 درجه در [your city] در حال حاضر” – یک شوخی بی رحمانه در میانه یک تابستان گرم. در همین حال، در یک نگاه در تلفن های پیکسل هنوز هم می تواند دما را نشان دهد، اما به طور حکایتی به نظر می رسد که اطلاعات چند ساعت قدیمی است.

ما این قطعی Google Weather را زیر نظر خواهیم داشت و شما را در مورد بازگشت ایمن Froggy به‌روز خواهیم کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور