اپلیکیشن Google Weather اکنون در تبلت های اندرویدی در دسترس است

برای مدتی طولانی، اپلیکیشن Google Weather را فقط در گوشی‌های اندرویدی می‌توان یافت، اما اکنون به تبلت‌ها می‌آید.

پیش از این، کاربران تبلت اندرویدی تنها به اطلاعات اولیه آب و هوای موجود در نتایج جستجوی Google دسترسی داشتند. این یک کارت ساده با یک نوار لغزنده برای تنظیم زمان روز بود، در حالی که تغییر دهنده تاریخ کمتر از آن بود. این هنوز رابط کاربری برنامه Google در iPad است. (با استفاده از وب دسکتاپ تجربه بهتری خواهید داشت.)

تجربه جدید با نتایج غنی شروع می‌شود که به‌خصوص قورباغه هوای Google را نشان می‌دهد، در حالی که دمای ساعتی نمودار شده است. به‌خصوص پیوندی به «ساعتی، رطوبت، باد و موارد دیگر» وجود دارد که برنامه کامل را باز می‌کند، که از نظر فنی بخشی از برنامه Google و به‌روزرسانی آن است.

با این واقعیت که فقط یک رابط کاربری عمودی وجود دارد، حتی در حالت افقی، تجربه Google Weather موجود در تلفن‌ها را باز می‌کند. (این واقعاً نباید بزرگترین چالش باشد زیرا Froggy در حال حاضر آثار هنری منظره در Nest Hub دارد.)

علاوه بر اینکه آب و هوا کل صفحه را می گیرد، هیچ تغییر واقعی وجود ندارد، که به طور طبیعی با توجه به اینکه برنامه در حال حاضر چگالی اطلاعاتی دارد، کار می کند. همچنان فقط سه تب وجود دارد که کاربران می‌توانند برای مشاهده جزئیات بیشتر، روی Today و Tomorrow به بالا بکشند.

اولین باری که Google Weather را روی رایانه لوحی باز می‌کنید، از شما خواسته می‌شود نمادی را در صفحه اصلی خود قرار دهید. این میانبر می‌تواند دوباره در هر زمان از منوی آواتار گوشه سمت راست بالا ایجاد شود.

ما کاملاً مطمئن نیستیم که چه زمانی عرضه شد، اما در دسترس بودن نسبتاً اخیر است. از امروز، چندین تبلت که بررسی کردیم در حال اجرا برنامه Google 13.22.12.26 آن را دارند.

در همین حال، ابزارک‌های Google Weather Android 12 Material You در انحصار تلفن‌های پیکسل باقی می‌ماند.

اطلاعات بیشتر در برنامه گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: