Google Wallet for Wear OS امسال ویژگی‌های بیشتری دریافت می‌کند

در زمان راه‌اندازی، برنامه جدید Google Wallet فقط بر روی «تپ برای پرداخت» در Wear OS متمرکز شده است، اما عملکردهای بیشتری در اواخر امسال ارائه می‌شود. در همین حال، به روز رسانی باعث ایجاد مشکلاتی برای میانبر دکمه دوبار در برخی از ساعت ها می شود.

عرضه گسترده دیروز Google Wallet برای جایگزینی برنامه قدیمی Pay، در درجه اول نام تجاری به روز شده را در Wear OS معرفی می کند. اپلیکیشن پوشیدنی همچنان برای پرداخت سریع با کارت های اعتباری و نقدی طراحی شده است.

با این حال، گوگل برنامه های گسترده تری برای Wallet on Wear OS در سال 2022 دارد و علاوه بر این، دسترسی منطقه ای را گسترش می دهد:

از اواخر امسال عملکرد و ویژگی‌های بیشتری را به Google Wallet اضافه خواهیم کرد و پشتیبانی Google Wallet را به کشورهای بیشتری گسترش خواهیم داد.

با نگاهی به برنامه تلفن، این به راحتی می تواند شامل گذرنامه های حمل و نقل، کارت های وفاداری، بلیط های رویداد و سوابق واکسن باشد. همچنین اگر Google Wallet for Wear OS نهایتاً از گواهینامه‌های رانندگی، شناسه‌های دانشجویی، کلیدهای دیجیتال ماشین (به نظر می‌رسد کلیدهای NFC واضح است، اما باند فوق‌عریض در ساعت بسیار عالی است) و کلیدهای خانه پشتیبانی کند، بسیار منطقی است. این موارد از قبل در اپل واچ امکان پذیر است.

در همین حال، این به‌روزرسانی توانایی دوبار کلیک کردن روی دکمه سخت‌افزاری برای دسترسی به پرداخت‌های برخی از ساعت‌ها را از بین می‌برد. Fossil Gen 5 (حذف شده با Gen 6) و TicWatch Pro 3 مدتهاست که به شما اجازه می دهند یک دکمه از پیش تعریف شده را دو بار برای راه اندازی Google Pay فشار دهید.

این میانبر هیچ چیزی را پس از به‌روزرسانی Google Wallet راه‌اندازی نمی‌کند، و نمی‌تواند به‌طور دستی توسط کاربران نهایی تنظیم شود زیرا یک رفتار پیش‌فرض است. امیدواریم برای رفع این مشکل نیازی به به روز رسانی کامل سیستم نباشد.

البته می توانید دکمه دیگری را برای راه اندازی کیف پول تنظیم کنید، اما این ممکن است میانبر موجود را از بین ببرد. یکی از جایگزین ها قرار دادن Google Wallet به عنوان یک عارضه صفحه ساعت است.

اطلاعات بیشتر در Google Wallet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: