ساعت‌های Wear OS میانبر دوبار کلیک برای Google Wallet را دوباره به دست می‌آورند

وقتی Google Wallet جایگزین Google Pay در Wear OS شد، برخی از ساعت‌ها توانایی دوبار زدن دکمه از پیش تعریف‌شده را برای شروع Tap-to-Pay از دست دادند. گوگل اکنون این مشکل را برطرف کرده و میانبر را بازگردانده است.

Fossil Gen 5 – اما نه Gen 6 – و دستگاه‌های TicWatch به شما امکان می‌دهند Google Pay را با دوبار کلیک کردن سریع راه‌اندازی کنید. به‌روزرسانی Google Wallet در ماه جولای این توانایی را شکست – پس از فشار دادن هیچ اتفاقی نمی‌افتد. از آنجایی که این یک میانبر پیش‌فرض بود، کاربران نمی‌توانستند آن را دوباره تنظیم کنند. راه‌حل‌ها شامل استفاده از دکمه دیگری برای راه‌اندازی Google Wallet بود، اما به قیمت یک میان‌بر Wear OS موجود، یا استفاده از یک پیچیدگی صفحه ساعت.

پس از به‌روزرسانی اخیر اپلیکیشن Wear OS روی ساعت از طریق Google Play، کاربران دریافتند که اکنون با دوبار کلیک کردن، Google Wallet راه‌اندازی می‌شود. گزارش هایی از دارندگان Fossil Gen 5 و TicWatch با نسخه 2.59.0.471251175 وجود دارد. خوشبختانه برای حل این مشکل نیازی به آپدیت کامل سیستم عامل نبود، اما رسیدن به اینجا کمی طول کشید.

در همین حال، Google Wallet for Wear OS در اواخر امسال و در آینده “کارکردهای بیشتری” دریافت خواهد کرد. اولین به روز رسانی در دسترس بودن منطقه ای را گسترش داد.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: