Google Wallet با به‌روزرسانی در برنامه قدیمی Pay منتشر می‌شود

همانطور که در I/O 2022 در ماه مه اعلام شد، Google Wallet امروز به عنوان به‌روزرسانی برنامه قدیمی Google Pay (که دارای چند رنگ «G» و «Pay» در پس‌زمینه سفید است) عرضه می‌شود.

در سطح بالا، گوگل می خواهد کیف پول فیزیکی شما را جایگزین کند. این با کارت‌های اعتباری و نقدی، و همچنین بلیط‌های حمل‌ونقل (و رویداد)، کارت‌های پرواز، کارت‌های هدیه/وفاداری، و سوابق واکسیناسیون شروع می‌شود. فشار اولیه همچنین شامل کلید ماشین مجازی و شناسه دانشجویی می شود.

این برنامه – که به تازگی “Wallet” نام دارد – دارای تم رنگی پویا است و دارای کارت های ضربه به پرداخت در چرخ فلک در بالا است. پاس‌های مختلفی در فید زیر ظاهر می‌شوند، در حالی که می‌توانید از FAB پایین سمت راست (دکمه عمل شناور) «افزودن به کیف پول» را انجام دهید. پس از به‌روزرسانی، متوجه خواهید شد که کاشی تنظیمات سریع اکنون با نماد جدید «کیف پول» نامیده می‌شود که روی صفحه قفل پیکسل نیز ظاهر می‌شود.

«تنظیمات کیف پول» با ضربه زدن روی پیوندهای تصویر نمایه خود به: نمایه پرداخت‌ها، افزودن مجوز از Gmail، بررسی خریدها (جزئیات تراکنش)، به‌روزرسانی‌ها از مجوزهای خود (رویدادها + پروازها) و ایمیل‌های بازاریابی.

در آینده، Google Wallet می‌تواند گواهینامه‌های رانندگی تلفن همراه و شناسه‌های دولتی، و همچنین کلیدهای هتل و نشان‌های اداری را ذخیره کند. اولی به DMV های ایالتی (در ایالات متحده) وابسته است و در اواخر امسال عرضه می شود، با Android که از قبل از فناوری اصلی پشتیبانی می کند.

با راه‌اندازی Google Wallet، «Google Pay» به‌عنوان آنچه مسئول تراکنش واقعی است باقی می‌ماند. این نام تجاری به‌عنوان برچسب در فروشگاه‌ها، پایانه‌های پرداخت و آنلاین به‌عنوان دکمه «خرید با Google Pay» ظاهر می‌شود. اساساً مانند آیفون: برنامه کیف پول و سرویس Apple Pay است.

مطالب پیشنهادی  درخواست‌های کشش Github: یک مخزن را فورک و ادغام کنید (گام به گام)

Google Wallet به‌عنوان یک به‌روزرسانی موجود برای Google Pay قدیمی منتشر می‌شود. نسخه 2.150.460235810 هنوز به طور گسترده از طریق فروشگاه Play منتشر نشده است، اما امروز می توانید از طریق APK Mirror بارگیری کنید.

Wallet قرار است مانند Google Pay در بیش از 40 کشور در دسترس باشد. «GPay» با قابلیت‌های مدیریت پول و پرداخت‌های P2P همچنان در ایالات متحده، سنگاپور و هند قابل دسترسی خواهد بود. کشور دوم تجربه جدید Wallet را دریافت نمی کند.

استرالیا استونی ژاپن (به زودی) اسلواکی
اتریش فنلاند قزاقستان اسپانیا
بلژیک فرانسه لتونی سوئد
برزیل آلمان لیتوانی سوئیس
بلغارستان یونان هلند تایوان
کانادا هنگ کنگ نیوزلند اوکراین
شیلی مجارستان نروژ امارات متحده عربی
کرواسی ایرلند لهستان انگلستان
جمهوری چک اسرائيل کشور پرتغال
دانمارک ایتالیا رومانی

در حال بروز رسانی…

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور