5 به‌روزرسانی جدید Google Wallet برای آسان‌تر کردن روزتان

وقتی تابستان گذشته Google Wallet را راه‌اندازی کردیم، تصمیم گرفتیم کیف پول دیجیتال جدیدی ایجاد کنیم که راحتی، امنیت و حریم خصوصی را در اولویت قرار دهد. مهم‌تر از همه، ما می‌خواستیم تجربه‌ای بسازیم که برای هر کسی و در هر کجا قابل دسترسی باشد. در اینجا نحوه کار ما برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز است.

به راحتی گذرنامه ها را از یک تصویر در Wallet ذخیره کنید

یکی از بخش های مورد علاقه من در استفاده از Google Wallet این است که کیف پول فیزیکی من چقدر سبک تر شده است. اقلامی که قبلاً فضا را اشغال می‌کردند یا کیفم را سنگین می‌کردند، اکنون به طور ایمن در تلفن من ذخیره می‌شوند. ما این راحتی را با روش‌های جدید دیجیتالی کردن اقلام روزمره یک قدم جلوتر می‌بریم.

در حالی که Google Wallet در حال حاضر از طیف گسترده ای از انواع مجوز پشتیبانی می کند، مجوزهایی وجود دارند که همیشه به راحتی قابل ذخیره در دستگاه شما نبوده اند. به عنوان مثال، من یک کارت عضویت بدنسازی فیزیکی دارم که هر زمان که برای تمرین می روم از آن استفاده می کنم. این کارت کوچک است و به راحتی می توان آن را به اشتباه جا انداخت، اما از آنجایی که روی آن یک بارکد وجود دارد، به زودی می توانم به سادگی از کارتم عکس بگیرم و یک نسخه دیجیتالی امن از آن در کیف پول ایجاد کنم. به زودی، این برای هر مجوزی که حاوی بارکد یا کد QR باشد کار می‌کند، و همچنین برای گذرنامه‌هایی مانند بلیط‌های QR حمل‌ونقل، کارت‌های پارکینگ یا کدهای QR بازگشتی تجارت الکترونیک مفید است.

مطالب پیشنهادی  آوردن صداهای بیشتر به جستجو
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور