Google TV Kids Profile کنترل‌ها و گزینه‌های جدیدی دریافت می‌کند

پس از افزودن پشتیبانی برای نمایه‌های کودکان در سال گذشته، Google TV توانایی والدین را برای کنترل آنچه فرزندانشان تماشا می‌کنند را گسترش می‌دهد.

در «چند هفته آینده»، Google TV Kids Profiles سه ویژگی جدید را انتخاب می‌کند.

این با لیست پیگیری شروع می شود. Google TV به زودی از فهرست‌های تماشای تحت مدیریت والدین پشتیبانی می‌کند که در آن والدین می‌توانند یک فیلم یا برنامه تلویزیونی را از حساب والدین به فهرست تماشای فرزندشان اضافه کنند. آن محتوا سپس در نمایه کودک ظاهر می شود.

در شکل موجود، نمایه‌های کودکان در Google TV فقط از نمایش برنامه‌های خاص پشتیبانی می‌کند. ما برای اولین بار در ماه فوریه لیست های نظارتی کودکان را گزارش کردیم.

فراتر از فهرست‌های تماشا، نمایه‌های Google TV Kids نیز محتوای توصیه‌شده را اضافه می‌کنند. نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی پرطرفدار براساس رتبه‌بندی‌هایی که والدین قبلاً تنظیم کرده‌اند ظاهر می‌شوند، و همچنین اگر فرزندتان یا شما نمی‌خواهید توصیه خاصی را ببینید، گزینه «پنهان کردن» وجود دارد.

و در نهایت، Google TV اکنون از یک تجربه «نظارت‌شده» در YouTube نیز پشتیبانی می‌کند، که به برنامه YouTube کامل اما با تنظیمات محتوا، از جمله توانایی مسدود کردن کانال‌های خاصی که والدین می‌توانند برای کودکان پیش‌نوجوان و بزرگ‌تر مدیریت کنند، اجازه می‌دهد.

مربوط: Google Family Link را با Material You، برنامه وب و محدودیت‌های «فقط امروز» دوباره طراحی می‌کند

Google این تغییرات را در هفته‌های آینده در Chromecast با مدل‌های Google TV و Google TV از Sony، TCL، Hisense و غیره اعمال می‌کند.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: