Google Tasks توانایی ستاره دار کردن کارهای مهم را ارائه می دهد [U]

در کنار Keep، Google Workspace برنامه کاری خود را ارائه می دهد که با سرویس های شخص اول مانند Gmail و Chat ادغام شده است. Google Tasks اکنون قابلیت ستاره‌گذاری یادآورهای مهم را در Android، iOS و برنامه‌های وب اضافه می‌کند.

به روز رسانی 6/21: Google Tasks به طور گسترده توانایی شروع کارهای انجام شده را در Android، iOS و وب ارائه کرده است. این شامل یک برگه جدید است که اولین موقعیت را قبل از هر لیستی می گیرد و همچنین با ضربه زدن روی دکمه همبرگر ظاهر می شود، در حالی که می توانید روی یک کار در وب حرکت کنید تا آن را ستاره دار کنید.


در Google Tasks، اکنون می توانید کارهای مهم را با یک ستاره علامت گذاری کنید. این مشابه عملکردی است که از قبل در Drive امروز وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید موارد ستاره‌دار خود را در فهرست کارهای مختلف در نمای ستاره‌دار جدید مشاهده یا مرتب کنید.

اصلی 6/8: طرح کلی یک ستاره در سمت راست همه کارها ظاهر می شود و با ضربه زدن به رنگ آبی در می آید. علاوه بر برجسته بودن در هر فهرستی که در حال حاضر مشاهده می کنید، یک نمای ستاره دار جدید در سمت چپ برنامه تلفن همراه وجود دارد. در نوار کناری وب، “ستاره‌دار” به عنوان اولین مورد در منوی کشویی کشویی ظاهر می‌شود.

امیدواریم این به‌روزرسانی اولویت‌بندی کارهایتان را برای شما آسان‌تر کند و به سرعت به کارهای مهم در پروژه‌هایتان پیمایش کنید.

قابلیت ستاره شدن در Google Tasks در حال حاضر در دسترس است و در هفته های آینده به طور کامل فعال خواهد شد. از امروز، ما هنوز در چندین حسابی که بررسی کردیم با آن مواجه نشده ایم.

  • برای همه مشتریان Google Workspace و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس است

اطلاعات بیشتر در مورد Google Tasks:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: