اطلاعات بیشتر درباره یادآوری‌های تقویم Google به انتقال کار

ماه گذشته، گزارش دادیم که چگونه Google Calendar مقدمات جایگزینی Assistant Reminders را با Tasks فراهم کرده است. جزئیات بیشتر در مورد نحوه عملکرد انتقال Reminders-to-Google Tasks در Calendar اکنون در دسترس است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


نسخه 2022.26.x Google Calendar حاوی رشته های بیشتری است که فرآیند “reminders_migration” را شرح می دهد. برای شروع، به نظر می رسد مانند این انتقال داخل تقویم گوگل “به زودی” – در برخی موارد اجباری خواهد بود. برای کسانی که نمی خواهند منتظر بمانند، یک دکمه بلافاصله “یادآوری ها را به وظایف” تبدیل می کند.

به زودی یادآورهای شما به وظایف ارتقا می یابند

همین الان یادآورهای من را به وظایف تبدیل کنم

Google همچنان به این موضوع ادامه می‌دهد که Tasks عمیق‌تر با Workspace یکپارچه شده است و تنها راه برای مدیریت کارهای انجام شده خواهد بود:

Tasks به شما انعطاف بیشتری می‌دهد و به شما امکان می‌دهد کارهای خود را در فهرست‌ها سازماندهی کنید و آنها را در هر نقطه از Google Workspace مدیریت کنید.

هیچ کار مبتنی بر مکان وجود ندارد

Google Tasks امروز از یادآوری‌های مبتنی بر مکان پشتیبانی نمی‌کند و هر مکان اضافه شده پس از انتقال فقط در توضیح کار ذکر می‌شود. این در حالی است که Google در حال حاضر راه‌انداز مکان را از یادآوری‌ها حذف می‌کند.

“اگر یادآوری مکانی داشته باشد، در توضیحات کار ظاهر می شود. هیچ اعلان مبتنی بر مکان را از آن دریافت نخواهید کرد.”

بدون ادغام Google Keep

در نهایت، ما قبلاً می‌دانیم که «همه یادآوری‌های شما هنوز در Google Keep در دسترس هستند»، اما رشته‌های جدید نشان می‌دهند که «یادآوری‌های ایجاد شده در Google Keep به کار تبدیل نمی‌شوند». وقتی «همه یادآوری‌های شما در Keep ایجاد شد» و «نمی‌توان آنها را به کار تبدیل کرد»، Google هشدار می‌دهد.

در Keep، یادداشت می‌کنید و تاریخ سررسید را اضافه می‌کنید. Google Tasks حتی از تصاویر پشتیبانی نمی کند و برای متن های طولانی مناسب نیست. استدلال منطقی است، و جالب است که ببینیم در نهایت چه قابلیت هایی در Google Keep باقی خواهند ماند.

همانطور که هست، به نظر می‌رسد که یادآوری‌ها، که دارای ادغام دستیار کلیدی هستند، عمدتاً در Keep بدون تغییر باقی می‌مانند، اما در غیر این صورت با Calendar ادغام نمی‌شوند. انتقال یادآوری‌ها به کارها در تقویم Google بیشتر بر ساده‌سازی تجربه کارهای فضای کاری متمرکز است، اما استفاده از حساب شخصی و البته دستیار مانع از این انتقال می‌شود.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: