Google Store در نیویورک اتاق نمایشی Stadia را حذف می کند

اولین فروشگاه خرده فروشی گوگل سال گذشته با خریدهای حضوری، تعمیرات، مشاوره و نمایش محصولات در شهر نیویورک افتتاح شد. فروشگاه Google همچنین یک اتاق Stadia داشت، اما از مکان چلسی حذف شده است.

فروشگاه Google در چلسی، شهر نیویورک، اتاق تجربه Stadia خود را در یکی دو هفته گذشته حذف کرده است. 9to5Google تایید کرده است. با بازدید حضوری از فروشگاه در این هفته، اتاق Stadia به طور کامل حذف شد و با یک تجربه جدید در اطراف Pixel Buds Pro جایگزین شد. تجربه Stadia هنوز در جای خود بود حداقل اواخر ژوئن.

همانطور که امروز وجود دارد، فروشگاه Google در چلسی سه اتاق تجربه ارائه می دهد. یکی برای محصولات Nest مانند Nest Audio و Hub، اتاقی برای آزمایش دوربین های گوشی های هوشمند Pixel، و اکنون اتاقی برای تجربه Pixel Buds Pro – آن اتاق Pixel Buds جایگزین فضای قبلی Stadia شد (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

اتاق Stadia در فروشگاه Google به هر کسی این فرصت را می‌دهد که با استفاده از کنترل‌کننده‌های Stadia با تلفن‌های Pixel، Pixelbook Go و Chromecast Ultra در تلویزیون، بازی‌های Stadia را در فروشگاه امتحان کند. اتاق با “گنبدهای” صوتی منظمی ساخته شده بود که فضای گوش دادن شخصی را بدون نیاز به هدفون و همچنین مبلمان برای نشستن و لذت بردن از بازی ها ایجاد می کرد. با حذف اتاق، فروشگاه Google در نیویورک به هیچ وجه نمایشی از Stadia ارائه نمی دهد.

فضای Stadia با فروشگاه در سال 2021 راه اندازی شد و اولین اتاقی است که گوگل تا به امروز از فروشگاه حذف کرده است. احتمالاً، گوگل این سه اتاق را در مکان چلسی تغییر خواهد داد زیرا محصولات جدید در طول زمان عرضه می شوند.

قابل ذکر است، فروشگاه گوگل در بروکلین (ویلیامزبورگ) چنین اتاق های تجربه ای ندارد، اما هر دو مکان‌ها Stadia Controller را در کنار سایر محصولات سخت‌افزاری Google از جمله تلفن‌های Pixel، هدفون و محصولات Nest می‌فروشند.

اطلاعات بیشتر در Google Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: