فروش 24 سالگی فروشگاه گوگل آغاز شد

گوگل هر سال در 27 سپتامبر آغاز به کار خود را جشن می گیرد و آن را جشن می گیرد در سطح بین المللی با معاملات سخت افزاری شخص اول. فروش 24 سالگی فروشگاه Google اکنون در آسیا فعال است.

به روز رسانی 9/9: در کشورهای اروپایی مانند فرانسه، آلمان، ایتالیا و سوئد، استفاده از کد «GOOGLEPARTY24» در هنگام تسویه‌حساب 20 درصد تخفیف دارد. حتماً صفحه پیشنهادات محلی خود را مرور کنید.

در بریتانیا، بنری اعلام می کند که چگونه “رویداد فروش 9/9 دیگر برگزار نمی شود” به دلیل احترام. با این حال، کد تبلیغاتی بالا هنوز کار می کند.

تشکر از همه


به روز رسانی 9/8: فروش 24 سالگی فروشگاه گوگل در آسیا و اقیانوسیه آغاز شده است. پیشنهاد رایج یک کیس یادبود با خرید Pixel 6، 6 Pro یا 6a در این آخر هفته است.

طرح عمدتاً بنفش تا نوار بالای نوار دوربین امتداد دارد و لکه‌های زرد و آبی با یک «G» آبی درست زیر لنزها را نشان می‌دهد. همچنین خورشید و ماه با بیش از چند نقطه سیاه وجود دارد. راستش را بخواهید، طرح رنگ ما را به یاد مجموعه پیراهن فوق العاده پرشور ماتیاس دوارته می اندازد.

مشخص نیست که آیا این به طور کامل بر اساس قاب پیکسل موجود گوگل است یا لوازم جانبی دیگری. در همین حال، خرید تلفن در تایوان و استرالیا نیز با اعتبار Google Store انجام می شود، در حالی که پیشنهادات در سایر دستگاه ها به زودی در ژاپن (جایی که برچسب ها در آن گنجانده شده است) فعال خواهند شد. در آسیا، معاملات به جای اینکه فقط 24 ساعت طول بکشد (مانند اروپا) تا آخر این هفته اجرا می شود.


اصلی 8/30: امروز در سراسر اروپا و برخی از آسیا و اقیانوسیه (ژاپن و تایوان، اما نه استرالیا) گوگل استور، بنر زیر را خواهید دید: «فروش 24 ساعته ما از 9/9 شروع می شود. شمارش معکوس ادامه دارد.»

شما دعوت شده اید.

24 سالگی گوگل را جشن بگیرید. RSVP برای دسترسی زودهنگام به فروش 24 ساعته ما، در تاریخ 9/9.

جمعه 18 شهریور نسبت به سال های گذشته بسیار زود است. با این حال، به تاریخ ادغام واقعی گوگل در 4 سپتامبر 1998 نزدیک تر است، اگرچه google.com برای اولین بار یک سال زودتر در 15 سپتامبر ثبت شد.

جشن‌های سال گذشته حتی قبل از عرضه کامل گوشی‌های پرچمدار یا حتی قیمت‌گذاری، شاهد ارتقای پیکسل 6 در آسیا بودیم. اگر در حین فروش چیزی از فروشگاه گوگل خریداری کرده باشید، از تخفیف برخوردار هستید.

اروپا شاهد معاملات ساده تری با کد تبلیغاتی 20 درصدی در اکثر محصولات بود. اقلام منتخب با 23 درصد تخفیف بیشتر مواجه شدند.

فروشگاه‌های محلی بیشتر Google در هر دو منطقه باید قبل از تولد 24 سالگی فعال شوند. این شرکت این فروش تولد را به ایالات متحده نیاورده است، اما آن را با یک دوره جمعه سیاه بزرگتر جبران می کند. زمان فروش یک روزه همیشه پیش از فصل عرضه پاییز پیکسل به طرز عجیبی تعیین می شود. با صحبت از آن، خرده فروشان همچنان به پاک کردن موجودی پیکسل 6 (در حال حاضر 469 دلار در آمازون) و 6 پرو قبل از پیکسل 7 ادامه می دهند.

اطلاعات بیشتر در فروشگاه گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: