4 روشی که گوگل در آموزش STEM در لس آنجلس سرمایه گذاری می کند

امروز، من تعدادی از سرمایه‌گذاری‌هایی را که Google انجام می‌دهد به اشتراک می‌گذارم که از دسترسی عادلانه به آموزش علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) در سراسر منطقه بزرگ لس‌آنجلس پشتیبانی می‌کند. Google دارای سه پردیس و هزاران کارمند در سطح محلی است و متعهد به ایجاد عدالت پایدار، کمک به ایجاد فرصت های اقتصادی و بهبود آموزش در شهرها و جوامعی است که در آن زندگی و کار می کنیم.

فرصت‌ها در منطقه بزرگ‌تر لس‌آنجلس فراوان است، اما به دلیل نابرابری‌های ساختاری، دسترسی به آن فرصت‌ها برای همه به یک اندازه در دسترس نیست. به عنوان مثال، در حالی که 57 درصد از مدارس در شهرستان لس آنجلس نوعی کلاس آموزش علوم کامپیوتر ارائه می‌دهند، مدارسی که به نسبت‌های بالایی از دانش‌آموزان سیاه‌پوست، بومی، لاتین/اسپانیایی‌تبار و جزایر اقیانوس آرام خدمت می‌کنند، در مقایسه با مدارسی که در آن‌ها خدمت می‌کنند، کمتر به علوم کامپیوتر دسترسی دارند. نسبت بیشتری از دانش آموزان سفیدپوست و آسیایی.

ما در حال تلاش برای رفع این شکاف و افزایش دسترسی با همکاری در کنار جامعه آموزشی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دانش آموزی فرصت یکسانی برای موفقیت در زمینه های STEM مانند علوم رایانه دارد.

در اینجا چهار روشی که Google برای ارائه فرصت‌های عادلانه آموزش علوم رایانه برای دانش‌آموزان در هر سنی در منطقه بزرگ لس آنجلس کار می‌کند، آورده شده است.

1. فراهم آوردن دسترسی بیشتر به مهارت های علوم کامپیوتر برای دانش آموزان دبیرستانی

در سال 2024، گوگل یک آزمایشگاه Code Next بعد از مدرسه را برای دانش آموزان دبیرستانی در اینگلوود، کالیفرنیا باز می کند، شهری که از هر 10 نفر 9 نفر آن را سیاه پوست و/یا لاتین می دانند. گوگل این مرکز جدید را طراحی، ساخت و افتتاح خواهد کرد که یک برنامه آموزشی رایگان و همه جانبه در زمینه علوم رایانه برای توسعه نسل بعدی رهبران فناوری سیاه پوست، لاتینکس و بومی است.