گوگل هفته کسب و کار کوچک را با کروم بوک ۱۹۹ دلاری جشن می گیرد

برای هفته بین‌المللی کسب‌وکارهای کوچک امسال، Google تخفیف‌های محصولی را روی Workspace و HP Chromebook و همچنین «قرعه‌کشی قهرمانان کسب‌وکارهای کوچک» ارائه می‌کند.

«تخفیفات محصول انحصاری» با سه ماه رایگان Google Workspace در مقابل آزمایشی معمول 14 روزه شروع می‌شود. این فقط برای مشتریان جدید در نظر گرفته شده است و سطح دقیق آن فراتر از دریافت آدرس ایمیل سفارشی، Google Meet، Calendar، Drive، Docs، Sheets و Slides مشخص نشده است. یک فرم از شما می پرسد که آیا شما بیش از 20 کارمند دارید یا نه، و افراد واجد شرایط یک “کد کوپن ظرف 24 ساعت” دریافت می کنند.

در همین حال، 40٪ تخفیف دامنه از دامنه های Google و 60 روز فروشگاه رایگان و رایگان Shopify ساخته شده توسط Shopify وجود دارد.

جدای از خدمات، گوگل یک HP Chromebook 199 دلاری (14a-nb0013dx) را در Best Buy تبلیغ می کند که قبلاً 130 دلار تخفیف داشته است. علاوه بر صفحه نمایش 1366 x 768، پردازنده AMD 3015Ce، 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه eMMC وجود دارد.

پیشنهادات هفته کسب و کار کوچک گوگل از دیروز آغاز شده و تا اول جولای در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. سایر تلاش‌های همسو با Google برای هفته کسب و کار کوچک عبارتند از:

  • قرعه کشی Heroes of Small Business: “شما تا 5 ژوئیه فرصت دارید تا کسب و کار کوچک مورد علاقه خود در ایالات متحده را برای شانس بردن 10000 دلار برای کسب و کار معرفی کنید – و 500 دلار برای خرج کردن با آنها دریافت خواهید کرد (شرایط اعمال می شود).
  • بورسیه های کسب و کار برای کارآفرینان LGBTQ+: «از طریق ابتکار شتاب StartOut، Google بیش از 60 بورس تحصیلی را برای کمک به کارآفرینان سیاه پوست، لاتین تبار و زنان شناسایی کننده LGBTQ+ برای رشد و توسعه کسب و کارشان تأمین می کند. می توانید در وب سایت StartOut درخواست دهید.”
مطالب پیشنهادی  همه چیز جدید در Android 13 QPR1 Beta 1 [Gallery]

اطلاعات بیشتر در Google Workspace:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور