Google یا به تاریخ Lastmod نقشه سایت شما اعتماد دارد یا به آن اعتماد ندارد

مهر تاریخ گوگل

اکنون که گوگل ناشران را تشویق می‌کند که از تاریخ‌های آخرین حالت مناسب در فایل‌های نقشه سایت خود استفاده کنند، اگر تاریخ آخرین حالت شما نادرست باشد و تاریخ اشتباهی را نشان دهد چه اتفاقی می‌افتد. گری ایلیس از گوگل گفت که یا گوگل به تاریخ آخرین حالت شما اعتماد دارد یا خیر، هیچ چیزی در این بین وجود ندارد.

به عنوان یادآوری، گوگل (و بینگ) سایت‌ها را به وردپرس 6.5 ارتقا دادند تا تاریخ آخرین حالت خودکار را در نقشه سایت XML خود دریافت کنید. گری همچنین اضافه کرد که علیرغم نادیده گرفتن تاریخ آخرین حالت قبلی توسط گوگل، او اضافه کرد، “به طور شگفت انگیزی ممکن است با توجه به زمان کافی همه چیز تغییر کند”، به این معنی که دیگر اینطور نیست.

گری ایلیس دیروز در لینکدین گفت که گوگل در مورد تاریخ آخرین مود، “یا به آن اعتماد کند یا نه”.

مارک ویلیامز کوک از گری پرسید:

من حدس می‌زنم که گوگل در مورد تعداد دفعات خزیدن بدون نقشه سایت xml قضاوت می‌کند. اگر من lastmod را مشخص می‌کنم و سیگنال‌های Google به طور مداوم متوجه می‌شوند که من تغییرات قابل توجهی ایجاد نکرده‌ام، آیا سیستم اعتباری برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه چقدر به چیزی که سایت به شما می‌گوید اعتماد کنید، دارید یا فقط به عنوان یک سیگنال وزنی در نظر گرفته می‌شود. ? خواهش می کنم، گری، من باید جواب این را برای مسابقه کریسمس خانوادگی امسالم بدانم. TIA.

گری ایلیس پاسخ داد:

باینری است، یا حداقل آخرین باری بود که چک کردم. یا اعتماد داریم یا نه

مارک مشاهده جالبی بر اساس نشت API جستجوی گوگل داشت:

بحث در انجمن در لینکدین.Source link