اکنون جستجوی Google به شما امکان می‌دهد بلیت قطار را پیدا کنید، خرید کنید

Google امروز سه به‌روزرسانی را برای ویژگی‌ها و محصولات سفر خود ارائه می‌کند که با امکان خرید بلیط قطار در جستجو شروع می‌شود.

برای مثال، جستجوی «قطارهای برلین به وین» ماژول «قطارها به وین» را با انتخابگر تاریخ و زمان حرکت نمایش می‌دهد. این فهرست آژانس، زمان، مدت زمان، و اینکه آیا این یک مسیر مستقیم است یا نیاز به نقل و انتقال را یادداشت می کند. Google همچنین «قیمت‌های پایین» را با ضربه‌ای حاوی «لینک مستقیم برای تکمیل رزرو خود در وب‌سایت شریک» شناسایی می‌کند.

این از امروز در “کشورهای منتخب – از جمله آلمان، اسپانیا، ایتالیا و ژاپن” آغاز می شود. جستجوی Google با همکاری ما با سایر ارائه دهندگان راه آهن به مکان های بیشتری گسترش خواهد یافت و به زودی ویژگی بلیط اتوبوس را برای سفرهای بین شهری آزمایش خواهد کرد.

در همین حال، Google Flights یک فیلتر آلایندگی جدید دریافت می کند که به شما امکان می دهد بین «هر گونه» یا «فقط انتشار کم» انتخاب کنید. این “در مقایسه با میانگین سفرهای مشابه” است. به تلاش‌های مشابه در Google Maps برای مسیریابی سازگار با محیط زیست و بهینه‌سازی EV می‌پیوندد.

جستجوی هتل در google.com/travel اکنون یک فیلتر «تأیید شده از محیط زیست» را برای املاک ارائه می دهد. گوگل به طور مستقیم با شورای ساختمان سبز ایالات متحده (معروف به رتبه بندی LEED) و شورای جهانی گردشگری پایدار “برای شروع واردات پایگاه داده هتل های دارای گواهی اکو” کار می کند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: