گوگل لینک های ردیت کمتری را در جستجو نشان می دهد؟

گوگل لینک های ردیت کمتری را در جستجو نشان می دهد؟

برخی از صنعت سئو این سوال را مطرح کرده اند که آیا گوگل در چند هفته گذشته لینک های کمتری را در نتایج جستجوی خود به Reddit نشان داده است؟ بنابراین Mordy Obserstein برخی از داده‌های Semrush را استخراج کرد که نشان دهنده کاهش جزئی در نتایج Reddit در بخش بحث و گفتگو و انجمن‌های گوگل بود.

در اوایل این ماه، Mordy در X پرسید: “آیا این من هستم یا بالاخره گوگل شروع به ارائه پیشنهادهای متنوع تر از انجمن ها به ویژگی “بحث و انجمن” در SERP کرده است؟ برخی موافق بودند:

بنابراین او داده‌هایی را که به تازگی از Semrush دریافت کرده بود، نشان داد که نشان‌دهنده کاهش جزئی در Reddit در جستجوی Google بود.

Mordy برخی از نمودارها و داده‌ها را در X پست کرد و نوشت: “یک روند نزولی خفیف و در عین حال ثابت در URLهای Reddit و Quora که در ویژگی SERP استفاده می‌شوند وجود دارد. برعکس، انجمن‌های دیگر روند معکوس را مشاهده کرده‌اند و جایگاه بیشتری را مشاهده می‌کنند. “

این روند این است:

جستجوی گوگل Reddit Quoa

می‌توانید ببینید که Reddit ماه به ماه به ماه بسیار اندک کاهش می‌یابد، در مورد Quora نیز همین‌طور است، اما انجمن‌های دیگر شاهد افزایش جزئی هستند.

پس آیا این یک تغییر اساسی است؟ نه اما Mordy افزود: “با این حال، این روند در سایر نقاط داده ادامه دارد. به عنوان مثال، تعداد ویژگی های بحث و گفتگو با چندین URL Reddit نیز در ماه های گذشته اندکی کاهش یافته است.”

در اینجا آن نمودار است:

چندین لینک Reddit در گوگل

و مواد غذایی دیگر (منظورم انجمن ها) برای فکر کردن است:

خیلی خوب است که Reddit کمتری ببینیم، اما من مطمئن نیستم که به این زودی شاهد کاهش شدید در نمایش Reddit در جستجوی Google باشیم. من فکر می‌کنم در نهایت این اتفاق می‌افتد، اما نه به این زودی… منظورم این است که Google برای محتوا به Reddit پول می‌پردازد و معتقد است که ارزشمند است.

بحث انجمن در X.Source link