نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل در آخر هفته روز یادبود

لوگوی گوگل منفجر می شود

در حالی که من به شدت شک دارم که گوگل تغییرات الگوریتمی را در روز یادبود انجام داده باشد، افزایش قابل توجهی در گپ و گفت در جامعه سئو وجود دارد و ابزارهای ردیابی جستجوی شخص ثالث گوگل نوسانات را نشان می دهند. بله، ترافیک در روز یادبود می تواند عجیب و غریب و کمتر باشد – من متوجه شدم – اما به نظر می رسد حرکت بیشتر از حد معمول است.

بنابراین، آیا به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی Google در آخر هفته روز یادبود وجود داشت؟ اجازه دهید آنچه را که می بینم، اما قبل از انجام، به اشتراک بگذارم.

فقط یک یادآوری است که ما شاهد نوسانات رتبه‌بندی گوگل در حدود ۲۲ می، ۱۶ می، ۹ می، ۳ می و ۲۵ آوریل بودیم. پیش از آن، به‌روزرسانی اصلی مارس 2024 در 5 مارس شروع شد و 45 روز بعد در 19 آوریل به پایان رسید. ماه شلوغی بود.

سئو چتر

من شروع به دیدن چت در وب مستر ورلد در یکشنبه، 26 مه کردم و این گفتگو تا دیروز ادامه داشت. برخی از مطالبی که در انجمن ها گفته شد:

وای، من در این آخر هفته شاهد کاهش 70 درصدی ترافیک به صفحه اصلی سایت خود هستم. در حال حاضر افت در تعطیلات آخر هفته طبیعی است، اما مطمئنا نه 70٪… چه خبر؟

آخر هفته بسیار ضعیف برای سایت جهانی من در 60٪ دیروز و تا کنون امروز پس از 20 ساعت در 40٪. من انتظار دارم فردا به همان اندازه پایین باشد.

سایت هتل بریتانیا دیروز پس از شروع بسیار آهسته به پایان رسید و امروز بسیار شلوغ است همانطور که انتظار می رفت با غذا و موسیقی زنده.

چه آخر هفته عجیبی ترافیک شنبه از Google سقوط کرد، یکشنبه افزایش شدید، امروز تا کنون 1 ساعت ترافیک زیاد، یک ساعت به اندازه هیچ، این از ساعت 6 صبح ادامه دارد. من از تلاش برای درک آن دست می کشم.

برای من نیز در آخر هفته کمی پایین تر. پایین، پایین و پایین می رود. هیچ کس نمی داند چرا و چرا. من به آرامی اما مطمئناً با این واقعیت کنار می آیم که این موضوع دیگر آینده ای ندارد. 🙁

اوه وای، زندگی بعد از گوگل وجود دارد. ترافیک شبانه من +140 درصد است. من را تقریباً به همان جایی که بودم برگرداند. من فکر می کنم چند مقاله جدید ویروسی شدند اما گوگل -20٪ بود. بنابراین هیچ یک از این افزایش ترافیک از سوی آنها ارسال نشد. خوب! پس از ماه ها و هفته ها کاهش شدید، اکنون شاهد افزایش هستم. حالا سعی کنید آن را حفظ کنید.

ترافیک امروز برای من به حالت عادی بازگشت که کمی مرا شگفت زده کرد.

در انگلستان تعطیلات آخر هفته است، بنابراین من دیشب برای نوشیدن چند آبجو بیرون رفتم و واقعاً من را شوکه کرد. چندین میخانه قبلاً بسته شده بودند و میخانه های معمولی واقعاً شلوغ همگی کاملاً مرده بودند… آیا همه 20 میلیون سفر فرضی با ماشین شب گذشته اتفاق می افتاد؟

در این سایت هم چند تا پچ دیدم:

فکر می‌کردم گوگل آن را در روز یادبود به حال خود رها می‌کند، اما به نظر می‌رسد در حال حاضر به هر حال در جایگاه من به هم ریخته است. در واقع برای چند روز به طرز وحشتناکی خلوت بود و تقریباً هیچ تغییری در رتبه بندی وجود نداشت. اما دوباره شروع می شود. فقط مریض است. نمی‌دانم چرا رتبه‌بندی‌ها اینقدر به هم می‌ریزند. من تئوری های اینجا را خوانده ام و به نظر درست می رسند. می تواند تست A/B باشد. چه کسی حتی می داند.

کسی در این آخر هفته احساس تفاوت می کند؟

گلن گیب همچنین تغییراتی را مشاهده کرد، او نوشت: “خوب، 5/26 را به لیست اضافه کنید. من شاهد افزایش تایید شده در رتبه بندی سایت هایی هستم که به آنها دسترسی دارم. و اینها نیز سایت هایی هستند که تحت تاثیر به روز رسانی اصلی مارس قرار گرفته اند.”

و بیشتر:

ابزارهای ردیابی گوگل

همانطور که می بینید، اکثر این ابزارها در هفته گذشته بسیار داغ شده اند و نوسانات رتبه بندی گوگل زیادی را نشان می دهند.

سمروش:

سمروش

SimilarWeb:

وب مشابه

رتبه بندی وب پیشرفته:

وب سایت پیشرفته

Mozcast:

Mozcast

SERPmetrics:

سرپمتریک

Accuranker:

Accuranker

منگول ها:

منگول ها

وینچر:

وینچر

آمار SERP:

Serpstat

سئوی شناختی:

Cognitiveseo

الگورو:

الگورو

این آخر هفته چه دیدید؟

بحث در انجمن در WebmasterWorld.Source link