نوسانات الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در 8 ژوئن

لوگوی Google Fire Charred Melt

امیدواریم همه شما آخر هفته آرامی خوبی داشته باشید زیرا به نظر می رسد رتبه بندی جستجوی Google در شنبه گذشته دوباره بسیار بی ثبات بوده است. من شاهد افزایشی در گپ های سئو هستم و ابزارهای رتبه بندی ردیابی شخص ثالث گوگل در 8 ژوئن نوسانات رتبه بندی قابل توجهی را نشان می دهند.

من واقعاً سعی می‌کنم در آخر هفته استوری پست نکنم، اما در آخر هفته دوباره یک به‌روزرسانی احتمالی رتبه‌بندی جستجوی Google را می‌بینم. و بله، در چند هفته گذشته در نتایج جستجوی گوگل زمان فوق العاده فرار بوده است.

باز هم دیروز شنبه 17 خرداد فوق العاده گرم شد.

قبلی نوسانات اخیر گوگل

در اینجا نوسانات اخیر رتبه بندی جستجوی Google است که ما در مورد آن گزارش کرده ایم. آخرین مورد در 5 ژوئن و سپس در آخر هفته، 1 ژوئن بود. پس از آن، آخر هفته روز یادبود دنبال شد، سپس حدود 22 می، 16 می، 9 می، 3 می و 25 آوریل داشتیم. پیش از آن، به‌روزرسانی اصلی مارس 2024 در 5 مارس شروع شد و 45 روز بعد در 19 آوریل به پایان رسید.

ابزارهای ردیابی گوگل

فقط نگاه کنید که این ابزارها دیروز چقدر داغ بودند، بیشتر ابزارها از قبل داده های امروزی دارند، بنابراین به روز قبل در این نمودارها نگاه کنید:

سمروش:

سمروش

SimilarWeb:

وب مشابه

رتبه بندی وب پیشرفته:

وب سایت پیشرفته

Mozcast:

Mozcast

SERPmetrics:

سرپمتریک

Accuranker:

Accuranker

منگول ها:

منگول ها

وینچر:

وینچر

آمار SERP:

Serpstat

سئوی شناختی:

Cognitiveseo

الگورو:

الگورو

سئو چتر

در اینجا برخی از صحبت های اولیه در WebmasterWorld و نظرات در اینجا آمده است:

بدترین ترافیکی که در این چند وقت دیدم. هم برای سایت های تقویت شده HCU و هم برای سایت های کاهش یافته HCU.

بله، نه تنها به دلیل الگوریتم ها، بلکه به دلیل راه اندازی برنامه Gemini در مورد من، افت بسیار زیادی وجود دارد. ما تقریباً همه چیز را علیه خود داریم.

بنابراین برای کلمات کلیدی که در آن به سوالات پاسخ می‌دهم، موقعیت‌های خود را از دست داده‌ام، در حالی که به جایی رسیده‌ام که سایت من هیچ ارتباطی با پرس و جو ندارد. سال‌ها و سال‌ها کار سخت مهندسان Google برای به دست آوردن سایت‌هایی که به سؤالات پاسخ کامل می‌دادند و سپس مانند بدترین موتورهای جستجو کاملاً خراب شدند.

آنها بر روی چیزی هستند، کاهش از چند روز!

ترافیک امروز آنقدر بد است که خنده دار است. قبل از اینکه بگویید شنبه است، ما قبلاً شنبه ها را داشته ایم. ما شنبه های سال های گذشته را برای مقایسه با این هفته داریم.

برای اولین بار با دیدن این ترافیک کم تعجب کردم. الان ترافیک آنقدر کم شده که فراتر از انتظار من بود. من ناامید شده بودم و به همین دلیل بود که حتی دیروز در مورد آن به اشتراک گذاشته بودم. ترافیک امروز آنقدر بد است که خنده آور است – برای من هم همینطور است.

در حال حاضر قطعاً آخر هفته ها بدترین روزهای هفته هستند.

برای 10 سال آنها شلوغ ترین و سودآورترین روزهای هفته برای ما بودند، نه دیگر.

برای ما، آنها نبودند. ما در تعطیلات آخر هفته حدود 5 یا 10 درصد کاهش داشتیم زیرا سایت ما به جای 10 یا 20 مورد در روزهای هفته، فقط چند خبر را پوشش می دهد. با این حال، در حال حاضر گاهی اوقات 40/50٪ در تعطیلات آخر هفته در طاقچه ما کاهش می یابد.

این دیگه خنده دار نیست!! این در روز شنبه اتفاق می افتد، زمانی که اکثر سئوکاران و وب مسترها باید از اوقات فراغت خود لذت ببرند. گوگل با الگوی لعنتی مبتنی بر هوش مصنوعی (؟) غیرقابل پیش بینی شده است که باید پویایی خود را توسعه داده باشد.

نوسانات عظیمی در 24 ساعت گذشته رخ داده است. تعداد زیادی رتبه را از دست داد. باز هم، رقبای من در حال حاضر هیچ جا پیدا نمی شوند.

SERP ها را بررسی کنید و جای تعجب نیست… هرزنامه های بیشتر.

همه شما در آخر هفته چه می بینید؟

بحث در انجمن در WebmasterWorld.

Source link