مشکلات جستجوی Google گاهی اوقات به دلیل آزمایش‌هایی که با هم تضاد دارند ایجاد می‌شوند

مشکلات جستجوی Google گاهی اوقات به دلیل آزمایش‌هایی که با هم تضاد دارند ایجاد می‌شوند

در آخرین پادکست Search Off The Record، گری ایلیز از تیم جستجوی Google گفت که گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در نتایج جستجوی Google به دلیل دو آزمایش که با یکدیگر در تضاد هستند ایجاد شود. او در ساعت 19:41 گفت: “اغلب آزمایش هایی وجود دارد که باید به عقب برگردند، زیرا ممکن است دو آزمایش با یکدیگر تعامل بسیار بدی داشته باشند.”

در اینجا ویدیوی جاسازی شده است که او در آن گفته است:

لیزی ساسمن از گوگل از گری ایلیز پرسید:

بسیار خوب، و پس از آن اگر کسی چیزی را راه اندازی کرد یا تغییراتی را اعمال کرد، آنگاه این می تواند جدیدترین اتفاقی باشد که رخ داده است.

گری ایلیس پاسخ داد:

آره اغلب آزمایش‌هایی وجود دارد که باید به عقب بازگردند، زیرا دو آزمایش ممکن است با یکدیگر تعامل بسیار بدی داشته باشند. به عنوان مثال، برخی از هشدارها باعث می شود که چیزی اشتباه پیش می رود. و سپس آن مشکل را به آزمایش معیوب یا تعامل بد بین آزمایش‌ها برمی‌گردانید. یعنی متاسفم، این ما نیستیم. و سپس آن را به عقب برمی‌گرداندند یا آزمایش را پایین می‌آورند.

همچنین فشارهای داده ای وجود دارد که باید هرازگاهی اتفاق بیفتد. به عنوان مثال، اگر فکر کنید، این یک مثال اشتباه است، اما doodle هایی که هر از گاهی داریم، بخشی از فشار داده ها هستند. و سپس، اگر با فشار داده مشکلی پیش بیاید، مثلاً فرض کنید ما از دست می‌دهیم، روی سیم، 100 بایت، و سپس doodle مانند وسط است، یک خط، یک خط سفید وجود دارد، که با نظارت ما متوجه می‌شود. سیستم هایی که در صفحه نتیجه جستجو چیزی واقعا اشتباه به نظر می رسد. و بعد یکی می رفت آنجا، نگاهی می انداخت، مثل این است که “اوه خدای من، این خط سفید چه خبر است؟” و سپس آنها مانند “خوب، پس کی ما این ابله را فشار دادیم؟” و سپس یک ساعت را مشخص می کردند، ساعت چند است، ساعت 2:33 بعد از ظهر بود، و سپس قبل از آن به سمت فشار برمی گشتند.

با تشکر از Glenn Gabe که این مطلب را در X پست کرد و نوشت: “گاهی اوقات مشکلات در SERP ها (یا شاید آنچه ما به عنوان تغییرات می بینیم) به دلیل آزمایش های متعددی است که در حال اجرا هستند که به خوبی با یکدیگر کار نمی کنند. وقتی Google آن را ببیند، ممکن است باید آن آزمایش‌ها را به عقب برگردانید (یا آن‌ها را پایین بیاورید، همچنین، Gary توضیح می‌دهد که فشار داده‌های معیوب نیز می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود که قبل از آن باید به مجموعه دیگری از متغیرها توجه کرد). SERP ها.”

او سپس به این می پردازد که چگونه یک بار پرتوهای کیهانی باعث ایجاد مشکل برای جستجوی گوگل شده است.

بنابراین فقط به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل نیستند که در نتایج جستجو مشکل ایجاد می‌کنند.

بحث انجمن در X.

Source link