ویژگی های جدید دنبال کردن، دیدگاه ها، یادداشت ها

از اواخر امسال، ما همچنین یافتن و بازدید از سایت‌های مورد علاقه‌تان را آسان‌تر می‌کنیم. برای مثال، اگر چند بار چیزی را جستجو کرده باشید، مانند دستورالعمل‌های DIY برای یک پروژه حیاط خلوت، و مدام به همان صفحه وب بازگردید، سیستم‌های ما آن را تشخیص داده و سایت را به بالای صفحه نتایج جستجو می‌آورند. مثل همیشه، می‌توانید ببینید کدام نتایج شخصی‌سازی شده‌اند و با کلیک بر روی سه نقطه در کنار هر پیوند وب، به راحتی به تنظیمات شخصی دسترسی پیدا کنید.

حتی دانش دست اول بیشتر در جستجو

یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن اطلاعاتی که برای نیازهای خاص شما کار می کند، یافتن فردی با تجربه دست اول است. ما چند به‌روزرسانی را معرفی می‌کنیم تا افراد بتوانند اطلاعات آماری خود را در «جستجو» آسان‌تر بیابند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

در ماه مه، راه‌های جدیدی برای یافتن و کاوش دیدگاه‌های مختلف درباره جستجو در برنامه Google و وب تلفن همراه اضافه کردیم. در هفته‌های آینده، فیلتر دیدگاه‌ها را به جستجوی دسک‌تاپ می‌آوریم، بنابراین می‌توانید به طور انحصاری محتوای افراد را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و سایر جوامع مشاهده کنید. و از امروز، اطلاعات جدیدی را در نتایج جستجو نشان می‌دهیم که اطلاعات مربوط به سازنده فردی را برجسته می‌کند – مانند دسته اجتماعی، تعداد دنبال‌کنندگان یا محبوبیت محتوای آنها – بنابراین یافتن محتوا از آن آسان‌تر است. سازندگانی که به آنها اهمیت می دهید

به عنوان بخشی از این کار، ما همچنین مجموعه‌ای از بهبودهای رتبه‌بندی را برای نشان دادن دیدگاه‌های اول شخص بیشتر در نتایج ارائه کرده‌ایم، بنابراین یافتن این محتوا در سرتاسر جستجو آسان‌تر است.

یادداشت ها: یک آزمایش جدید در آزمایشگاه های جستجو

با دریایی از اطلاعات در وب، همیشه آسان نیست که بدانید چه محتوایی برای شما مفیدتر است. بنابراین ما در حال معرفی آزمایش جدیدی در Search Labs هستیم تا به افراد کمک کنیم از تجربیات دیگران در وب بیاموزند. با یادداشت‌ها، در حال بررسی راه جدیدی برای اشتراک‌گذاری نکات و توصیه‌هایی درباره محتوای وب، مستقیماً در جستجو هستیم. ما در تحقیقات خود دیده‌ایم که مردم خواهان اعتبارسنجی همتا هستند و دوست دارند ببینند دیگران در مورد یک صفحه وب چه می‌گویند. Notes به افراد یک لایه مفید از بینش انسانی در مورد هر نتیجه جستجو می دهد، که دست در دست هم با محتوای موجود در وب کار می کند و آن را مفیدتر می کند.

چه هنرمند در داکوتای شمالی باشید یا یک معلم در بمبئی، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم دقیقاً آنچه را که به دنبالش هستید پیدا کنید و دانش خود را با جهان به اشتراک بگذارید. ما امیدواریم که این به‌روزرسانی‌ها، حفظ مهارت‌های جدید، یادگیری مهارت‌های جدید و اشتراک‌گذاری با دیگران را کمی آسان‌تر کند.