گوگل ویژگی‌های جدید جستجوی حقیقت‌سنجی را برای مردم اروپا راه‌اندازی می‌کند

توصیه های محتوا در جستجو ظاهر می شود

گاهی اوقات، اطلاعات زیادی برای نشان دادن برای جستجو وجود ندارد، یا نتایج به سرعت در حال تغییر هستند – و داشتن این زمینه مهم است. برای رفع این شکاف‌های اطلاعاتی، جستجو به‌طور خودکار توصیه‌های محتوایی را در شرایطی نشان می‌دهد که موضوعی به سرعت در حال تغییر است، یا زمانی که سیستم‌های ما به کیفیت کلی نتایج موجود برای جستجو اطمینان بالایی ندارند. ما در ماه‌های آینده توصیه‌های مربوط به شکاف‌های اطلاعاتی با کیفیت را به زبان‌های جدید از جمله آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیایی گسترش می‌دهیم.

بررسی حقایق با سازمان های خبری اروپایی

در سرتاسر اروپا، ما در حال همکاری با سازمان‌ها برای ارائه آموزش‌های بررسی حقایق و به اشتراک گذاشتن تکنیک‌های جدید برای مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست آنلاین هستیم.

در آلمان، ما مشارکت طولانی مدت خود در بررسی حقایق Faktencheck23 را با آژانس مطبوعاتی آلمان گسترش دادیم. از سال 2021، بیش از 1300 روزنامه نگار از بیش از 100 اتاق خبر آلمان در این آموزش شرکت کرده و به یک جامعه پر جنب و جوش حقیقت سنجی پیوسته اند. امروز، چالش بررسی واقعیت را برای روزنامه نگاران آلمانی زبان راه اندازی می کنیم. روزنامه‌نگاران می‌توانند دانش خود را در آزمون‌هایی در مورد تکنیک‌های تحقیق دیجیتال، راستی‌آزمایی و راستی‌آزمایی آزمایش کنند. شرکت کنندگان برنده در نشست افتتاحیه Faktencheck23 در پاییز امسال در برلین شرکت خواهند کرد. جزئیات بیشتر را می توان در اینجا یافت.

علاوه بر این، گوگل 25 میلیون یورو به صندوق اطلاعات رسانه های اروپایی افتتاحیه ارائه کرد. تاکنون 40 پروژه در سراسر اروپا تامین مالی شده است. ابتکارات از افزایش سواد رسانه ای یک جامعه در ایتالیا با توانمندسازی کتابداران محلی با منابع و ابزارهای جدید تا تقویت فعالیت های بررسی حقایق در طول انتخابات چک متغیر است.

دسترسی به مطالب و اخبار معتبر به ویژه در زمان بحران و جنگ بسیار مهم است. ما در اوایل سال جاری با انجمن رسانه‌ای Lviv و بنیاد تامسون همکاری کردیم تا یک برنامه آموزشی چهار قسمتی برای سازمان‌های خبری اوکراینی در مورد تعامل با مخاطبان دیاسپورا و مبارزه با اطلاعات نادرست از جمله موضوعات دیگر ارائه دهیم. این یافته ها در یک کتاب راهنما منتشر شد و به صورت رایگان در سراسر شبکه صنعت اخبار اوکراین توزیع شد.

اطمینان از ارائه اطلاعات با کیفیت و کمک به کاربران برای دستیابی به زمینه بیشتر در مورد آنچه آنلاین پیدا می کنند، بخشی از ماموریت ما برای دسترسی جهانی به اطلاعات جهان است. ما از شرکای راستی‌آزمایی خود در سراسر اروپا سپاسگزاریم و به کار خود ادامه می‌دهیم تا هر کاربر هنگام جستجوی اطلاعات آنلاین احساس امنیت بیشتری کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور