جستجوی Google تصاویر بند انگشتی وجود ندارد

جستجوی Google تصاویر بند انگشتی وجود ندارد

در چند ماه گذشته، عموماً در مورد به‌روزرسانی محتوای مفید در ماه سپتامبر و به‌روزرسانی‌های اصلی مختلفی که در چند ماه گذشته داشتیم، شکایاتی با تصاویر کوچک برای برخی از سایت‌ها وجود داشته است که در فهرست‌های نتایج جستجوی Google ظاهر نمی‌شوند. گوگل دوباره به این مشکل پاسخ داد و گفت که این یک موضوع فنی برای اکثر سایت ها نیست بلکه یک مشکل کیفیت است.

حقیقت این است که این پیام مشابه چیزی است که وقتی گوگل موضوع شکایت را روی آن تصاویر کوچک ناپدید شده قفل کرد، دیدیم.

جان مولر از گوگل در لینکدین پست کرد و گفت: “متاسفانه مواردی که برای من مطرح شده است به دلیل مشکلات فنی (تا آنجایی که در هنگام اشکال زدایی می توانیم بگوییم)، نه در سمت گوگل و نه از طرف وب سایت نیست.” او افزود: “هیچ تعمیر فنی وجود ندارد، ما آن را خراب نمی دانیم.”

جان گفت که مشکل از کیفیت سایت‌ها است و گوگل آن سایت‌ها را به اندازه کافی کیفیت برای نشان دادن ریز عکس‌ها نمی‌داند. جان نوشت: «در حال حاضر با به‌روزرسانی‌های اصلی، سیستم‌های ما وب‌سایت‌ها را دوباره ارزیابی می‌کنند، از جمله اینکه آیا تصاویر کوچک را در مکان‌های مختلف در جستجو نشان می‌دهند یا نه».

این صاحبان سایت کجا را ترک می کند؟ جان گفت: متاسفم که خبر بهتری برای به اشتراک گذاشتن ندارم. او می‌نویسد: «ما نمی‌توانیم در مورد آینده قول بدهیم، اما تصور می‌کنم این موضوع در طول زمان تغییر خواهد کرد، هم وقتی به‌روزرسانی‌های اصلی وب را دوباره ارزیابی می‌کنند و هم زمانی که ما روی سیستم‌های مرتبط مانند این تصاویر کوچک کار می‌کنیم». بنابراین باید منتظر بروزرسانی هسته جدید باشید.

سپس جان گفت که در این بین صاحبان سایت چه کاری می توانند انجام دهند، او نوشت:

شما به عنوان صاحب سایت چه کاری می توانید در این بین انجام دهید؟ با به روز رسانی های اصلی، بهبود سایت به طور کلی منطقی است (و من متوجه می شوم که بسیاری از شما در حال حاضر این کار را انجام می دهید، که عالی است). داده های ساختاریافته برای انواع نتایج غنی مناسب نیز می تواند منطقی باشد.

و البته، قبل از صرف زمان زیاد برای رویکردهای درگیرتر، دوباره بررسی کنید که در نهایت مشکل فنی وجود نداشته باشد (robots.txt، لینک های خراب، محافظت از ربات، و غیره).

تصاویر ممکن است در برخی از سطوح در جستجوی Google نشان داده شوند و نه روی سطوح دیگر. این مثال در آن تاپیک ارسال شد و پرسیده شد که چرا گاهی اوقات نشان می دهد. جان مولر پاسخ داد: “بله، تصاویر کوچک مکان های مختلفی نشان داده می شوند و مکانیسم های تصمیم گیری خود را دارند.”

تصویر شست در جستجوی گوگل نیست

می‌توانید یک موضوع شکایت جدید را در اینجا ببینید که شکایات اخیر در مورد این مشکل دارد.

به‌عنوان یادآوری، در چند سال گذشته، شکایات صوتی و بصری پیرامون جستجوی Google را پوشش داده‌ایم که ریز عکس‌ها را برای نتایج جستجوی دستور العمل نشان نمی‌دهند و سایر نتایج جستجو را که معمولاً تصاویر کوچک تصویری را به قطعه نتیجه جستجو متصل می‌کنند، پوشش داده‌ایم. گوگل در ماه مه به موضوع بزرگ راهنمای Google Webmaster در انجمن ها پاسخ داد و گفت ما می دانیم، ما هنوز در حال بررسی هستیم، دستورالعمل های ما را دنبال کنید و سپس موضوع را قفل کردیم.

زمانی که این اتفاق افتاد، رایان تی، یکی از مدیران انجمن گوگل، نوشت: «ما همچنان شما را تشویق می‌کنیم که از دستورالعمل‌های کیفیت ما پیروی کنید و سایت‌های خود را بر اساس مستندات ما ارزیابی کنید، زیرا این اقدامات می‌تواند به طور قابل توجهی بر نحوه درک سایت‌های شما توسط سیستم‌های ما تأثیر بگذارد.

که به نظر من به این معنی بود که این مسائل از نظر فنی با گوگل یا سایت ها مشکلی نداشتند بلکه کیفیت سایت بود. من در آن زمان پرسیدم، “این قسمت از نوعی محتوای مفید مورد توجه قرار گرفت؟”

به نظر می رسد بخشی از یک به روز رسانی اصلی (که به روز رسانی محتوای مفید را در اختیار گرفته است) بوده است.

بحث در انجمن در لینکدین.

Source link