هوش مصنوعی مولد در جستجو به بیش از 120 کشور و منطقه جدید گسترش می یابد

امسال، ما آزمایش کرده‌ایم که چگونه هوش مصنوعی مولد در جستجو می‌تواند به افراد کمک کند آنچه را که به دنبال آن هستند به روش‌های جدید و سریع‌تر بیابند. با Search Generative Experience (SGE)، می توانید مرورهای کلی مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت کنید که مفیدترین و مرتبط ترین اطلاعات موجود برای جستجوی شما را گرد هم می آورد.

در حال حاضر، هوش مصنوعی مولد در جستجو به ما این امکان را می‌دهد که به طیف گسترده‌تری از نیازهای اطلاعاتی، از جمله مواردی که از دیدگاه‌های متعدد بهره می‌برند، پاسخ دهیم. با SGE، پیوندهای بیشتری و پیوندهایی به طیف گسترده‌تری از منابع را در صفحه نتایج نشان می‌دهیم و فرصت‌های جدیدی برای کشف محتوا ایجاد می‌کنیم.

همانطور که ما به طور مداوم این تجربه را بهبود بخشیده ایم، با راه اندازی های اخیر در هند و ژاپن در سطح بین المللی فراتر از ایالات متحده نیز گسترش یافته ایم. تا کنون، اکثریت قریب به اتفاق بازخوردها در هر سه کشور مثبت بوده است، و مردم هوش مصنوعی مولد را برای سؤالات پیچیده ای که معمولاً فکر نمی کنند جستجو کنند، مفید می دانند.

اکنون، در بزرگترین توسعه جهانی خود، هوش مصنوعی مولد در جستجو را به بیش از 120 کشور و منطقه جدید همراه با پشتیبانی از چهار زبان جدید آورده ایم. و ما چند ارتقاء را معرفی می‌کنیم که ابتدا در ایالات متحده راه‌اندازی شد، که SGE را در حین جستجو تعاملی‌تر می‌کند – از جمله پیگیری‌های آسان‌تر، کمک به ترجمه مبتنی بر هوش مصنوعی، و تعاریف بیشتر برای موضوعاتی مانند کدنویسی.

راه اندازی در بیش از 120 کشور و منطقه جدید، به علاوه چهار زبان جدید

از امروز، ما آزمایشگاه‌های جستجو و SGE را به زبان انگلیسی به بیش از 120 کشور و منطقه جدید در سراسر جهان از جمله مکزیک، برزیل، کره جنوبی، اندونزی، نیجریه، کنیا و آفریقای جنوبی می‌آوریم.

به عنوان بخشی از این توسعه، ما همچنین چهار زبان جدید را برای همه افرادی که از SGE استفاده می کنند فعال می کنیم: اسپانیایی، پرتغالی، کره ای و اندونزیایی. بنابراین، اگر به عنوان مثال، در ایالات متحده اسپانیایی صحبت می کنید، اکنون می توانید از هوش مصنوعی مولد در جستجو با زبان دلخواه خود استفاده کنید.