روش های جدید هوش مصنوعی مولد می تواند به شما در جستجوی هدایای تعطیلات کمک کند

با هوش مصنوعی مولد، واقعاً می‌توانید اولویت‌های منحصر به فرد گیرنده هدیه‌تان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر به دنبال «هدایای عالی برای آشپزهای خانگی که عاشق ماکارونی هستند» هستید، می‌توانید گزینه‌های خاص‌تری داشته باشید که مطمئناً لبخند را به لب (و شکم آنها می‌آورد). علاقه مندی بیشتر، مانند یک کودک 7 ساله که می خواهد مخترع شود. با این تجربه، می توانید ایده های خلاقانه، خاص و قابل خرید – از مجموعه های شیمی گرفته تا کیت های کدنویسی – دریافت کنید و به یک هدیه دهنده در سطح جهانی تبدیل شوید. هیچ وقت.

SGE به عنوان یک نقطه پرش برای کاوش در وب طراحی شده است. شما پیوندهایی به محتوای مفید از جلو و مرکز ناشران خواهید دید، بنابراین می‌توانید به راحتی روی یک وب‌سایت کلیک کنید تا درباره یک دسته محصول یا هدیه اطلاعات بیشتری کسب کنید. در واقع، با SGE ما پیوندهای بیشتری و پیوندهایی به طیف وسیع تری از منابع نشان می دهیم و فرصت های جدیدی برای کشف محتوا ایجاد می کنیم. و همانطور که به اشتراک گذاشته‌ایم، تبلیغات جستجو و خرید همچنان در جایگاه‌های تبلیغات اختصاصی در سراسر صفحه ظاهر می‌شوند.

اگر قبلاً در ایالات متحده SGE را انتخاب کرده اید، می توانید از همین امروز از این ابزار در برنامه Google (اندروید و iOS) و روی دسکتاپ Chrome استفاده کنید. اگر نه، می‌توانید از طریق آزمایشگاه‌های جستجو در goo.gle/sge-gifts شرکت کنید.

آنچه را (به معنای واقعی کلمه) در ذهن خود دارید، خریداری کنید

«این فصل هدیه دادن است، اما حدود نیمی از مردم در تعطیلات برای خود خرید می کنند. خریداران، به ویژه خریداران پوشاک، اغلب دیدگاه بسیار خاصی را در ذهن دارند: در واقع، 20٪ از سؤالات پوشاک پنج کلمه یا بیشتر هستند. بنابراین، با تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی برای خرید، راه جدیدی را برای قرار دادن کالای مورد نظرتان در سبد خریدتان معرفی می‌کنیم.

ما در حال اتصال فناوری تولید تصویر خود با بیش از 35 میلیارد لیست در نمودار خرید خود هستیم تا به شما کمک کنیم سبک مورد نظر خود را بهتر تجسم کنید و پیدا کنید. به زودی هنگامی که از SGE برای جستجوی پوشاک استفاده می کنید، این گزینه را خواهید داشت که تصاویر واقعی واقعی را با الهام از کلماتی که جستجو می کنید تولید کنید و محصولاتی را خریداری کنید که با آن تصاویر مطابقت دارند.

بیایید بگوییم که یک کت زمستانی جدید می‌خواهید – یک کت رنگارنگ و طرح‌دار – اما دقیقاً چیزی را که به دنبالش هستید پیدا نکرده‌اید. با هوش مصنوعی مولد در جستجو، فقط به دنبال آن سبک بگردید و روی «تولید تصاویر» ضربه بزنید تا تصاویر واقعی واقعی را ببینید که با دید شما مطابقت دارند. و اگر می‌خواهید تنظیماتی را انجام دهید، مثلاً اگر یک ژاکت فلزی رنگارنگ را به جای کت طرح‌دار ترجیح می‌دهید، فقط آن اصلاح را در کادر متن وارد کنید تا مجموعه جدیدی از تصاویر را ببینید. هنگامی که یکی را که دوست دارید پیدا کردید، برای دیدن محصولات مشابه قابل خرید به پایین بروید.