گوگل از کسانی که بازخورد سازنده نتایج جستجوی خود را به اشتراک می گذارند ناراحت نیست

ناراحتی ربات گوگل

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در X گفت: “شما یا هرکسی که بازخورد سازنده‌ای درباره نتایج ما به اشتراک می‌گذارد، نباید احساس کنید که از آنها ناراحت می‌شویم.” وی در ادامه توضیح داد که «شکایت و بازخورد فرصت است».

وی در ادامه افزود: “کسانی که آنها را دریافت می کنند باید آنها را به عنوان چنین تشخیص دهند و ببینند که چگونه از آنها پیشرفت کنند.” به طور خلاصه، گوگل باید بازخورد را تحسین کند و به کسانی که آن را به شیوه ای سازنده و مفید ارائه می دهند، پاداش دهد.

این از آنجا ناشی می‌شود که ما می‌خواهیم آخرین به‌روزرسانی Google AI Overviews و پیشرفت‌ها را به‌روزرسانی Google Ray AI Overview بنامیم. که در آن دیوار الگوریتم Google را با نام‌هایی به اشتراک گذاشتم که ما، صنعت، از به‌روزرسانی‌های Google در طول سال‌ها تشکیل شده‌ایم. لیلی ری پاسخ داد و گفت: “همچنین احتمال وجود ندارد که نام من آن را روی آن دیوار بسازد، اما شاید در یک “کتاب سوخته” باشد.

سالیوان در پاسخ به آن گفت:

منظورم این است که می‌دانم داری شوخی می‌کنی، اما جدی – نه. به این معنا که شما یا هرکسی که بازخورد سازنده‌ای درباره نتایج ما به اشتراک می‌گذارد، نباید احساس کند که از آنها ناراحت می‌شویم. شما در طرح نگرانی ها پیشرو بوده اید. دیگران مجبورند، و این قابل قدردانی است. به طور جدی.

شکایات و بازخورد فرصت هستند. کسانی که آن‌ها را دریافت می‌کنند باید آن‌ها را به‌عنوان چنین تشخیص دهند، مثلاً ببینند چگونه از آن‌ها بهتر شوند. و این هسته چیزی است که در زمان خود در جستجوی Google دیده‌ام. ما به بازخوردها نگاه می کنیم، سعی می کنیم بفهمیم که چگونه بهتر شویم و روی آن کار کنیم. گاهی وقت می گیرد. همیشه عالی نیست (هیچ چیز بی نقص نخواهد بود). اما این چیزی است که من بارها دیده ام که اتفاق افتاده است.

اینم اون پست ها:

انتقادات لیلی و بسیاری از این صنعت از گوگل بسیار حرفه ای ارائه شده است. البته، بسیاری در صنعت وجود دارند که با انتقادات خود کمی غیرحرفه‌ای و شخصی می‌شوند، اما من معتقدم که برخی در گوگل می‌توانند پاسخ‌های احساسی را بخوانند و فقط ببینند که چگونه می‌توانند به طور بالقوه اوضاع را بهتر کنند.

در هر صورت، به این نکته ادامه دهید که چگونه گوگل می تواند بهتر شود و شاید اوضاع برای سایت های خاص شما بهتر شود؟ یا شاید نه؟

بحث انجمن در X.Source link