ویجت کارت اعتباری جستجوی گوگل

ویجت کارت اعتباری جستجوی گوگل

اکنون جستجوی Google ممکن است یک کادر جستجوی ویژه برای جستجوهای مربوط به یافتن کارت اعتباری به شما نشان دهد. اگر برای (کارت های اعتباری)، (بهترین کارت اعتباری)، (کارت های اعتباری ویزا) و غیره جستجو کنید، این ویجت جستجوی Google کارت اعتباری جدید را دریافت خواهید کرد.

Avi Buchbinder این را در X به من اطلاع داد و من می توانم آن را برای همه آن درخواست ها تکرار کنم.

این هم یک اسکرین شات:

ویجت کارت اعتباری جستجوی گوگل

وقتی روی گزینه اطلاعات بیشتر در نتایج جستجوی Google برای آن جعبه کارت اعتباری جستجوی Google کلیک کردم، می‌خوانم: “این محتوا درباره کارت‌های اعتباری از نمودار دانش، مجموعه اطلاعات Google درباره افراد، مکان‌ها و چیزها می‌آید. مزایا، هزینه ها و پیشنهادات مقدماتی ممکن است شرایط و ضوابط خاصی داشته باشند.”

همچنین می‌گوید این‌ها تبلیغات نیستند، “این یک نتیجه جستجو است، نه یک تبلیغ. فقط تبلیغات پرداخت می‌شوند و همیشه با “حمایت‌شده” یا “آگهی” برچسب زده می‌شوند.

وقتی روی یک نتیجه کلیک می‌کنید، به جستجوی عمیق‌تر گوگل در آن کارت اعتباری می‌روید. این چیزی است که به نظر می رسد:

جستجوی Google Credit Card Widget Deeper

Glenn Gabe آن را مجدداً منتشر کرد و گفت: “یک سایت وابسته را با تمرکز بر امور مالی راه اندازی کنید؟ توجه کنید، این ویژگی SERP به سختی قابل چشم پوشی است.”

من مطمئن هستم که بسیاری از شرکت‌های وابسته از این موضوع خوشحال نخواهند شد، اما متأسفانه شاهد این هستیم که گوگل بارها و بارها این کار را با شرکت‌های وابسته و حتی شرکا انجام می‌دهد.

گوگل یک قالب تبلیغاتی برای این سنین پیش برای Google Advisor به نام تبلیغات مقایسه کارت اعتباری داشت.

بحث انجمن در X.

Source link