گزارش‌های عملکرد کنسول جستجوی Google در حال پیشرفت هستند اما هنوز به پایان نرسیده‌اند

گزارش‌های عملکرد کنسول جستجوی Google در حال پیشرفت هستند اما هنوز به پایان نرسیده‌اند

همانطور که می دانید، گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل در این هفته با تاخیر قابل توجهی مواجه شد. اما از صبح امروز، گزارش‌ها شروع به انتشار کردند. گوگل شب گذشته اعلام کرد که “حداقل 2 تا 3 روز طول می کشد تا به طور کامل به عقب برسند” و داده ها را دوباره پردازش کنند. بنابراین اگر داده‌های عجیب و غریب می‌بینید، به دور نگاه کنید و دوشنبه برگردید.

گوگل شب گذشته در X پست کرد، “داده های جدید این گزارش در حال حاضر در حال پردازش مجدد است، و احتمالاً حداقل 2 تا 3 روز طول می کشد تا به طور کامل پاسخ داده شود. هنگامی که به طور کامل حل شد، در اینجا به شما اطلاع خواهیم داد. با تشکر از شما صبر.”

گوگل به طور خاص اشاره کرد که «داده‌های تازه برای این گزارش» در حال «در حال پردازش مجدد» است و این زمان می‌برد. بنابراین، اگر داده‌های تازه یا حتی داده‌های قدیمی‌تر از این هفته را می‌بینید که بدبین هستند – به این مربوط می‌شود.

اینم اون پست ها:

از امروز صبح، به نظر می‌رسد گزارش‌ها شروع به فراگیر شدن کرده‌اند – اما هنوز انجام نشده است. من حدود 28 ساعت می بینم، بدترین آن 96 یا 97 ساعت تاخیر بوده است، اما اکنون در حدود 28-29 ساعت هستیم، بنابراین در حال جبران است اما هنوز انجام نشده است.

بسیاری متوجه شده‌اند که بخش «داده‌های تازه» کاهش شدید داده‌ها را نشان می‌دهد، که برخی را نگران می‌کند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

به نظر می رسد که این به طور مستقیم با کنسول جستجوی گوگل در حال پردازش مجدد داده ها باشد.

جان مولر از گوگل در لینکدین در مورد داده های جدید گفت: “من پست ها را در مرکز جستجوی گوگل بررسی می کنم :-)” این همان پستی است که در بالا در مورد آن جاسازی کردم که 2 تا 3 روز طول می کشد تا کامل شود.

می‌دانم که بسیاری از شما مشتاق دیدن داده‌های خود برای یک هفته هستید، اما نگاه کردن به آن‌ها در حال حاضر، زمانی که ممکن است در یک یا دو روز تغییر کند، کار بیشتری را برای شما ایجاد می‌کند.

بنابراین حدس می‌زنم برای انجام هر گزارشی تا دوشنبه صبر کنید…

بحث انجمن در X.Source link