گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google اطلاعات فهرست تاجر را برای تصاویر به دست می آورد

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

Google برای کسانی که از فهرست‌های تاجر استفاده می‌کنند، اطلاعات بینش عمیق‌تری اضافه کرد تا ببینند فهرست‌های تجاری آنها در برگه جستجوی تصویر Google چقدر خوب عمل می‌کند. یک فیلتر ظاهر جستجوی جدید برای فیلتر تصویر در گزارش عملکرد در کنسول جستجوی گوگل کار می کند.

اکنون می‌توانید به گزارش عملکرد در کنسول جستجو بروید، بر اساس «تصاویر» فیلتر کنید و سپس فیلتر ظاهر جستجو را برای «فهرست‌های تجاری» انتخاب کنید تا ببینید فهرست‌های تجاری (محصولات) شما فقط در تب تصویر در جستجو چقدر خوب عمل می‌کنند.

گوگل این را در X اعلام کرد و گفت: “گزارش عملکرد کنسول جستجوی جدید 📢 اکنون می توانید عملکرد لیست های تجاری را در برگه تصویر جستجوی گوگل ببینید.”

بله، فوق العاده در اینجا – این گزارش است:

گزارش عملکرد Google تصویر فهرست‌های تاجر

برودی کلارک نمودارهای بیشتری از این و نحوه نمایش فهرست های تجاری در جستجوی تصویر به اشتراک گذاشت:

گوگل همچنین اطلاعیه‌ای در این مورد در اینجا ارسال کرد و گفت که بعد از 4 ژوئن:

همپوشانی نشان‌داده‌ها در گزارش ثروتمند فهرست‌های تاجر: افزایش تعداد نشان‌داده‌ها را در گزارش غنی فهرست‌های تجاری مشاهده خواهید کرد. این به این دلیل است که «کنسول جستجو» از تاریخ 4 ژوئن، هم تصاویر و هم نمایش‌های وب را برای گزارش غنی فهرست‌های بازرگان شمارش می‌کند. این فقط یک تغییر گزارش است، نه افزایش واقعی ترافیک.

بنابراین Google می‌تواند با نحوه کار فهرست‌های بازرگان در برگه تصویر کاملاً دقیق باشد، اما Google اطلاعات کلی هوش مصنوعی یا داده‌های قطعه ویژه را در کنسول جستجو به ما نمی‌دهد. با تشکر از گوگل!

بحث انجمن در X.Source link