اشکال اعلان‌های مالک جدید کنسول جستجوی Google

اشکال اعلان‌های مالک جدید کنسول جستجوی Google

گزارش‌های متعددی از ارسال اعلان‌های ایمیلی در مورد اضافه شدن مالکان جدید به نمایه‌های کنسول جستجو توسط Google وجود دارد. ایمیل‌های اعلان مالک جدید از جمعه هفته گذشته منتشر شده‌اند و به نظر می‌رسد بخشی از برخی باگ‌ها هستند.

مشخص نیست که آیا این اصلاً با تاخیرهای گزارش کنسول جستجو در هفته گذشته مرتبط است یا خیر. حدس من، احتمالاً ربطی ندارد.

برخی از آنها اعلان‌های «بی‌پایان» و متعددی درباره اضافه شدن همان کاربران به عنوان «کاربر جدید» دریافت می‌کنند که این کاربران سال‌ها پیش (در برخی موارد) اضافه شدند.

اعلان‌های ایمیل مالک جدید به این صورت است:

ایمیل مالک جدید کنسول جستجوی گوگل

من چند شکایت در مورد این موضوع در تالار گفتمان راهنمای Google Webmaster دیدم – در اینجا چیزی است که آنها نوشتند:

من اخیراً یک مالک جدید به کنسول Google خود اضافه کردم. از آن زمان، هر روز صبح یک ایمیل دریافت می کنم که در مورد آن به من می گوید. این از یک آدرس ایمیل بدون پاسخ است، بنابراین من نمی توانم پاسخ دهم و لطفاً بپرسم. من روی “مدیریت کاربران” کلیک کرده ام، اما هیچ چیز مفیدی در آنجا وجود ندارد. چگونه می توانم پیام های WNC- را هر روز نگیرم؟!؟!

من در سه روز گذشته ده ایمیل درباره مالک جدید ملکم دریافت کرده‌ام، اما هنوز ایمیل مربوط به زمانی که آنها در سال 2018 اضافه شدند را دارم، بنابراین اخیراً اضافه نشده‌اند. این ایمیل WNC است-

در اینجا چند شکایت در مورد این در X وجود دارد:

دیو اسمارت، یکی از مشارکت کنندگان برتر گوگل در تالار گفتمان، گفت که او این موضوع را به دلیل اینکه فکر می کند این یک باگ است، منتقل کرده است. او نوشت:

چند گزارش از این وجود دارد و به نظر می رسد یک اشکال با کنسول جستجو که به دروغ این اعلان ها را ارسال می کند. منتقل شده است، امیدوارم به زودی رفع شود.

بحث تالار گفتگو در انجمن‌های راهنمای Google Webmaster و X.Source link