گوگل منطقه 120 را به نصف کاهش می دهد و دوباره بر پروژه های «اول AI» تمرکز می کند

گوگل بخش آزمایشی Area 120 خود را به نصف کاهش می‌دهد و گروه را روی پروژه‌های «اول AI» متمرکز می‌کند.

از سال 2016، Area 120 به‌عنوان «انکوباتور داخلی» Google عمل کرده است و به کارمندان این فرصت را می‌دهد که به‌جای «20 درصد زمان»، ایده‌های آزمایشی را تمام وقت خود بسازند. این بخش مسئول ویژگی‌هایی است که ما اکنون آنها را بدیهی می‌دانیم، مانند پاسخ‌های هوشمند در Android، و همچنین ویژگی‌هایی که ممکن است مورد توجه قرار نگیرند مانند GameSnacks در Android Auto و Chrome.

امروز، TechCrunch گزارش داد که گوگل به طور گسترده ای منطقه 120 را کاهش می دهد و تعداد کارکنان به نصف کاهش می یابد. به طور مشابه، در حالی که قبلاً منطقه 120 خانه 14 پروژه آزمایشی بود، این پروژه به تنها 7 پروژه کاهش یافت و بقیه پروژه ها لغو شدند.

به کارمندان گوگل که موقعیت خود را در Area 120 از دست داده اند، روز سه شنبه گفته شد که تا پایان ژانویه 2023 فرصت دارند تا موقعیت جدیدی در گوگل پیدا کنند. زمانی که گوگل یک بخش را کاهش می‌دهد یا یک بخش را از بین می‌برد، این یک رویه رایج است، همانطور که سال گذشته بازی‌ها و سرگرمی‌های Stadia تعطیل شدند.

از هفت پروژه Area 120 که لغو شدند، تنها یک پروژه – Qaya، ابزار ایجاد ویترین فروشگاه اینترنتی – به صورت عمومی راه اندازی شد. سه پروژه لغو شده شامل پروژه های هوادار آب و هوا مانند نقشه ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی، ابزار حسابداری کربن و روشی برای اندازه گیری کربن جنگل ها بود. گفته شد که سه مورد دیگر یک پروژه خرید، یک ابزار تحلیلی برای AR و VR و یک پروژه حسابداری برای Google Sheets هستند.

مطالب پیشنهادی  یک پیروزی قانونی در برابر توزیع کنندگان بدافزار CryptBot

با نگاه به آینده، TechCrunch الیاس رومن، سرپرست Area 120، به‌جای جاه‌طلبی‌های گسترده قبلی، تمرکز مجدد بخش را بر روی «پروژه‌های اول هوش مصنوعی» قرار داده است. یکی از پروژه‌های Area 120 که به نظر می‌رسد هنوز در حال توسعه است، برنامه اخیر «Aloud» که ویدیوهای یوتیوب را به طور یکپارچه به چندین زبان دوبله می‌کند، ممکن است به عنوان سرنخی از ایده‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی که گوگل به دنبال ادامه آن است، باشد.

کوچک سازی بخش Area 120 – که TechCrunch از آن به عنوان “کاهش در نیرو” یاد می شود – تقریباً به طور قطع مربوط به کاهش سرعت استخدام گوگل برای سال 2022 و توقفی است که بین جولای و آگوست رخ داد. در آن زمان، ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل به اشتراک گذاشت که این شرکت “باید به این فکر کند که چگونه می توانیم حواس پرتی را به حداقل برسانیم و واقعاً سطح برتری محصول و بهره وری را بالا ببریم.”

اطلاعات بیشتر در مورد منطقه 120:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور