Google Registry در روزهای مهم با سازمان های ملل متحد همکاری می کند

هر روز فرصتی برای انجام کاری معنادار است. از زمانی که Google Registry برای اولین بار دامنه سطح بالای .day را در سال گذشته راه‌اندازی کرد، شاهدیم که مردم از .day به روش‌های بسیار جالبی مانند تشویق عادات روزانه، کمک به دیگران برای مراقبه و خواب و ابراز قدردانی استفاده می‌کنند. اکنون، ما از این روز برای اعلام همکاری خود با سازمان های ملل متحد استفاده می کنیم. ما می خواهیم به روزهای اختصاص یافته به برخی از مهم ترین مشکلات جهان توجه کنیم.

این وب‌سایت‌های روز به مشکلات حیاتی پیش روی جهان و نحوه کمک شما می‌پردازند. در اینجا سازمان‌هایی که در آن شرکت می‌کنند، و نحوه استفاده آنها از .day برای گسترش آگاهی آورده شده است.

UNAIDS

UNAIDS به عنوان بخشی از اهداف توسعه پایدار، تلاش جهانی برای پایان دادن به ایدز به عنوان یک تهدید بهداشت عمومی را تا سال 2030 رهبری می کند.

روز ایدز: در اول دسامبر، جهان روز جهانی ایدز را گرامی می دارد. AIDS.day نشان می دهد که چگونه مردم در سراسر جهان برای حمایت از افراد مبتلا به HIV، به یاد آوردن کسانی که بر اثر بیماری های مرتبط با ایدز جان باخته اند و برای افزایش تلاش ها برای پایان دادن به اپیدمی ایدز متحد می شوند.

ZeroDiscrimination.day: روز تبعیض صفر در اول مارس جشن گرفته می‌شود و فرصتی برای تجلیل از حق همه برای داشتن یک زندگی کامل و سازنده با عزت – صرف نظر از ظاهرشان، از کجا آمده‌اند یا چه کسی را دوست دارند.

UNHCR، آژانس پناهندگان سازمان ملل

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، آژانس پناهندگان سازمان ملل، از افرادی که به دلیل درگیری و آزار و اذیت مجبور به ترک خانه های خود شده اند محافظت می کند. این سازمان در بیش از 130 کشور کار می‌کند و از میلیون‌ها نفر با پاسخگویی با حمایت نجات‌بخش، حفاظت از حقوق اساسی بشر و کمک به آنها برای ساختن آینده‌ای بهتر محافظت می‌کند.

مطالب پیشنهادی  برای شروع اجرا از Google Maps، Pixel و موارد دیگر استفاده کنید

روز پناهندگی: روز جهانی پناهندگان، 20 ژوئن، یک روز جهانی برای گرامیداشت پناهندگان در سراسر جهان و تجلیل از قدرت و شجاعت افرادی است که مجبور به ترک خانه های خود برای فرار از درگیری یا آزار و اذیت شده اند.

یونیسف

یونیسف، صندوق کودکان سازمان ملل متحد، در بیش از 190 کشور و منطقه برای نجات جان کودکان، دفاع از حقوق آنها، و کمک به آنها برای تحقق توانایی های بالقوه خود از کودکی تا نوجوانی کار می کند.

روز بچه ها: در 20 نوامبر، روز جهانی کودک، روز اقدام سالانه یونیسف برای کودکان، توسط کودکان است.

روز والدین: اول ژوئن روز جهانی والدین سازمان ملل متحد است. Parents.day به افزایش آگاهی در مورد حمایت هایی که والدین و مراقبین برای ارائه بهترین شروع زندگی به فرزندانشان نیاز دارند اختصاص یافته است.

UNOCHA

دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور بشردوستانه (UNOCHA) بخشی از دبیرخانه سازمان ملل متحد است که مسئول گردآوری عوامل بشردوستانه برای اطمینان از پاسخ منسجم به شرایط اضطراری است.

روز بشردوستانه: این وب سایت توضیح می دهد که چگونه روز جهانی بشردوستانه، 19 اوت، شرکای سراسر سیستم بشردوستانه را گرد هم می آورد تا از بقا، رفاه و کرامت مردم آسیب دیده از بحران ها و برای ایمنی و امنیت امدادگران دفاع کنند.

زنان سازمان ملل

UN Women یک نهاد سازمان ملل است که به برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان اختصاص دارد. یک قهرمان جهانی برای زنان و دختران، UN Women برای تسریع پیشرفت در رفع نیازهای آنها در سراسر جهان تأسیس شد.

روز زن: 8 مارس روز جهانی زن است، فرصتی برای تجلیل از زنان و دختران، افزایش آگاهی در مورد تداوم نابرابری های جنسیتی و مبارزه برای حقوق زنان در سراسر جهان. موضوع امسال توجه را به شکاف جنسیتی دیجیتال جلب می کند و نیاز به فناوری فراگیر و آموزش دیجیتال را برجسته می کند.

مطالب پیشنهادی  جشن صدمین سالگرد تارکیه در Google Arts & Culture

End ViolenceAgainstWomen.day: 25 نوامبر، روز جهانی منع خشونت علیه زنان، روزی برای افزایش آگاهی و اقدام برای پایان دادن به خشونت علیه زنان و دختران است. همچنین 16 روز فعالیت علیه خشونت مبتنی بر جنسیت را آغاز می کند.

که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) آژانس سازمان ملل متحد است که کشورها، مردم و شرکا را برای ارتقای سلامت، ایمن نگه داشتن جهان و خدمت به افراد آسیب پذیر به هم متصل می کند. سازمان جهانی بهداشت در تلاش است تا به همه، در همه جا، شانس برابر برای یک زندگی ایمن و سالم بدهد.

روز سل: در 24 مارس، WHO روز جهانی سل (TB) را به منظور افزایش آگاهی عمومی در مورد پیامدهای مخرب بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی سل بر میلیون ها نفر در سراسر جهان گرامی می دارد.

روز سلامتی: 7 آوریل روز جهانی بهداشت است و سالگرد تاسیس WHO در سال 1948 است. در سال 2023 Health.day 75 سال حفاظت و بهبود سلامت مردم جهان را جشن می گیرد.

مالاریا روز: ۲۵ آوریل روز جهانی مالاریا است. سالانه میلیون ها نفر به مالاریا مبتلا می شوند و بیش از نیم میلیون نفر از آنها بر اثر این بیماری منتقله از طریق پشه جان خود را از دست می دهند. این سایت نیاز به سرمایه گذاری پایدار در پیشگیری و کنترل را برجسته می کند.

NoTobacco.day: روز جهانی بدون دخانیات در 31 مه برگزار می شود. NoTobacco.day توجه را به همه گیری دخانیات جلب می کند که هر سال بیش از 8 میلیون نفر را می کشد.

Food Safety.day: روز جهانی ایمنی غذا در 7 ژوئن، اقدامی را برای پیشگیری، شناسایی و مدیریت خطرات ناشی از غذا برای سلامت بسیج می کند. از این سایت دیدن کنید تا ببینید که چگونه هرکسی از مزرعه تا سفره برای اطمینان از ایمن بودن غذایی که مصرف می کنیم، نقش دارد.

مطالب پیشنهادی  نمایشگاه خبری در یونان راه اندازی می شود

Blooddonor.day: روز جهانی اهداکننده خون در 14 ژوئن است و این روز آگاهی را در مورد نیاز به خون و فرآورده های خونی ایمن افزایش می دهد. در BloodDonor.day، ما از اهداکنندگان خون داوطلبانه و بدون دستمزد به خاطر اهدای خون نجات‌بخششان تشکر می‌کنیم.

هپاتیت روز: بیش از 300 میلیون نفر با عفونت هپاتیت زندگی می کنند. در 28 ژوئیه، روز جهانی هپاتیت، از این سایت دیدن کنید تا درباره اقداماتی که همه ما می توانیم برای پیشگیری و پاسخ به گونه های مختلف این ویروس که باعث بیماری کبدی می شود، انجام دهیم، بیشتر بدانید.

HealthCoverage.day: روز پوشش جهانی سلامت در 12 دسامبر برگزار می شود. برای پیوستن به فراخوان رهبران برای سرمایه گذاری در سلامت و تعهد به “سلامت برای همه” از این سایت دیدن کنید.

برای دیدن نمای تقویم از همه این تاریخ ها و موارد دیگر، از new.day دیدن کنید. همچنین می توانید دامنه .day ویژه خود را از طریق هر یک از شرکای ثبت کننده ما ثبت کنید. در اینجا یک روز عالی (و سال) در پیش است!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور