“بخش عمومی گوگل” یک شرکت تابعه جدید است که بر دولت ایالات متحده متمرکز شده است

گوگل امروز خانه دو بخش است که مدیران عامل خود را دارند: Cloud و YouTube. “بخش عمومی گوگل” امروز به عنوان “بخش جدید گوگل که بر کمک به موسسات بخش دولتی ایالات متحده تمرکز دارد” معرفی شد.

توماس کوریان، مدیرعامل Google Cloud اعلام کرد، بخش عمومی گوگل “به عنوان یکی از شرکت های تابعه Google LLC عمل خواهد کرد و در ارائه فناوری های Google Cloud تخصص خواهد داشت.” این شامل ابزارهای بهره‌وری Workspace مانند Gmail و Docs می‌شود، در حالی که Google Cloud Platform (GCP) داده‌ها و تجزیه و تحلیل، هوش مصنوعی و ابزارهای یادگیری ماشین را پوشش می‌دهد. ارائه محصولات امنیت سایبری نیز تبلیغ می شود، در حالی که گوگل “به سرمایه گذاری در آموزش ادامه خواهد داد.”

تمرکز بر دولت‌های فدرال، ایالتی و محلی و همچنین آموزش و پرورش است تا «تحولات دیجیتالی خود را تسریع بخشند». Google در ایجاد این شرکت تابعه، «نیازهای سفارشی رو به رشد» را با «فروش تخصصی، مهندسی مشتری، موفقیت مشتری و خدمات، پشتیبانی مشتری، برنامه‌های کانال و شریک، انطباق، و عملیات امنیتی» مطرح می‌کند.

و این بخش زیرساخت‌های باز بسیار مقیاس‌پذیر و قابل اعتماد Google Cloud را ارائه می‌کند، از جمله محاسبات، ذخیره‌سازی و شبکه، بنابراین سازمان‌های دولتی می‌توانند سیستم‌های اطلاعات قدیمی خود را مدرن‌سازی کنند و برنامه‌های کاربردی جدیدی بسازند که با قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری حیاتی در خدمت شهروندان باشد.

بخش عمومی گوگل علاوه بر اینکه توسط یک مدیر عامل مجزا اداره می شود، هیئت مدیره جداگانه ای نیز خواهد داشت که گفته می شود “همخوان با بخش های دولتی سایر شرکت های فناوری است.”

هیئت مدیره به عنوان یک کانال بازخورد مهم عمل می کند و تضمین می کند که محصولات و خدمات بخش عمومی Google نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند، به ما کمک می کند تا نیازهای آینده را پیش بینی کنیم و در بازار بخش عمومی ایالات متحده تمایز ایجاد کنیم. هیئت مدیره دارای یک رئیس و اعضای اضافی خواهد بود که در اواخر سال جاری نامگذاری خواهند شد.

گوگل امروز شراکت اخیر خود را با:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور