23 محصول جدید گوگل در سال 2023 راه اندازی شد

6. خانواده پیکسل رشد کرد

خانواده Pixel چیزهای بیشتری نسبت به تلفن‌ها دارد: امسال همچنین اولین تبلت Pixel جدید و ایستگاه اتصال نرم آن آغاز شد. و Pixel Buds Pro با تماس صوتی واضح‌تر، پیشنهادهایی برای شنیدن سلامتی و موارد دیگر ارتقا پیدا کرد.

7. به علاوه، Chromebook Plus وجود داشت

ما همچنین Chromebook Plus را راه‌اندازی کردیم، یک دستگاه قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی با ویژگی‌ها و ابزارهایی که به‌طور خاص برای هر مصرف‌کننده‌ای طراحی شده است که می‌خواهد بازی لپ‌تاپ خود را تقویت کند. Chromebook Plus دارای بهترین امنیت و دسترسی به تمام برنامه‌هایی است که کاربران می‌شناسند و دوست دارند، و دو برابر قدرت، سرعت، حافظه و فضای ذخیره‌سازی دستگاه‌های Chromebook استاندارد.

8. ما از به روز رسانی های پوشیدنی استقبال کردیم

ما Google Pixel Watch 2 را معرفی کردیم، ساعت هوشمند قدرتمندتر با بینش سلامتی بهبود یافته و ویژگی‌های ایمنی جدید برای آرامش خاطر، و Fitbit Charge 6، که با ردیابی ضربان قلب در زمان واقعی ارائه می‌شود که به تجهیزات ورزشی سازگار وصل می‌شود به اضافه هفت روز فعالیت عمر باتری. و دو به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ برای پوشیدنی‌ها وجود داشت: برنامه جدید Fitbit به Google Pixel Watch و دستگاه‌های Fitbit راه یافت و نسخه جدیدی از Wear OS ویژگی‌های بهره‌وری و سرگرمی جدیدی را برای Google Pixel Watch و سایر دستگاه‌های دارای سیستم عامل Wear OS به ارمغان آورد. .

9. ما راه های جدیدی را برای ردیابی سلامتی شما راه اندازی کردیم

این محصولات جدید با روش‌های جدیدی برای نظارت بر سلامتی شما عرضه شدند. علاوه بر دقیق‌ترین سیستم ردیابی ضربان قلب برای Google Pixel Watch و همچنین برای Fitbit Charge 6، ابزارهای جدیدی مانند تشخیص سقوط و ردیابی اشباع اکسیژن (SpO2) برای Google Pixel Watch نیز ساخته‌ایم.

10. ما به شما کمک کردیم تا آماده شوید

ما هشدارهای گرمای شدید را راه‌اندازی کردیم تا به مردم کمک کنیم اطلاعاتی درباره امواج گرما پیدا کنند و پیش‌بینی سیل را به مناطق بیشتری گسترش دادیم. و Pollen API جدید به توسعه دهندگانی که از پلتفرم نقشه های گوگل استفاده می کنند این امکان را می دهد تا اطلاعاتی در مورد تغییر آلرژن ها در یک منطقه خاص اضافه کنند.

11. Google Maps حتی فراگیرتر شد

امسال شاهد به‌روزرسانی‌های بزرگ زیادی برای Google Maps بودیم، مانند شروع ارائه نمای همه جانبه برای مسیرها، که به شما امکان می‌دهد پیش‌نمایش بصری یک سفر را از جمله خطوط دوچرخه، تقاطع‌ها، مکان پارک و موارد دیگر را قبل از شما مشاهده کنید. از در بیرون برو نقشه‌ها همچنین با ویژگی‌های جدید برای کاوش در پارک‌های ملی به حرکت در فضای باز عالی کمک کردند. به‌علاوه، مسیریابی با مصرف سوخت را به مکان‌های بیشتری برای کمک به مبارزه با انتشار CO2 گسترش دادیم.

12. ما روی ویژگی های عکس تمرکز کردیم

ما امسال برخی از ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی را راه‌اندازی کردیم: Magic Editor که به شما کمک می‌کند به راحتی ویرایش‌های پیچیده مانند تغییر موقعیت سوژه عکس خود را انجام دهید، و بهترین عکس برای Pixel 8 و Pixel 8 Pro، که از مجموعه‌ای از عکس‌های مشابه گرفته شده نزدیک به هم استفاده می‌کند. شما به طور خودکار یک تصویر ترکیبی با بهترین بیان همه ایجاد می کنید. برای آسان‌تر کردن گرفتن عکس‌های گروهی، سلفی‌های حرکتی کف دست را اعلام کردیم – قابلیتی که به شما امکان می‌دهد شاتر را با تکان دادن دست فعال کنید. و برای اینکه به شما کمک کنیم بهتر از عکس‌هایتان لذت ببرید و بعد از این واقعیت ظاهر شوید، نمای جدید Memories را برای Google Photos نیز راه‌اندازی کردیم.

13. RCS کمی ثروتمندتر شد

استاندارد ارتباطات غنی یا RCS، استاندارد مدرن پیامک در سراسر جهان است. ما برای کمک به اپراتورها و سازندگان گوشی‌های هوشمند تلاش کرده‌ایم تا این پروتکل را بپذیرند، و آن نتیجه داد: RCS موفق شد 1 میلیارد کاربران در پیام‌های Google امسال! برای جشن گرفتن، تعداد زیادی ویژگی جدید را راه‌اندازی کردیم که از RCS پشتیبانی می‌کنند و پیام‌ها را حتی برای کاربران Android بهتر می‌کنند – برای مثال، رمزگذاری سرتاسر برای پیام‌های گروهی و حالت‌های صوتی (بتا) اضافه کردیم تا پیام‌های صوتی شما را با سرگرمی همراهی کنیم. جلوههای بصری..

14. فضای کاری سخت کار کرد

امسال پر از راه اندازی Google Workspace بود. برای نام بردن فقط چند مورد: ما ویژگی نوشتن هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی را به Google Chat گسترش دادیم، به شما کمک می‌کند تا به سرعت پاسخی را در Chat ایجاد کنید، و پیشنهادات آگاهانه‌ای را ارائه می‌کنیم که به کاهش خطاهای املایی و دستوری کمک می‌کند. بلوک‌های ساختمان جدید برای Workspace باعث شد اطلاعات بیشتری مانند فایل‌های اضافی یا ورودی‌های تقویم Google اضافه شود. و زمان‌بندی جلسه جدید ما در Gmail یافتن زمان برای ملاقات مستقیم از صندوق ورودی‌تان را برای شما آسان‌تر کرده است.

15. هوش مصنوعی Duet برای Google Workspace به شما کمک کرد کار کنید

Duet AI در Google Workspace یک همکار مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به عنوان مربی، شریک فکری، منبع الهام و تقویت کننده بهره وری عمل کند که در ماه آگوست به طور کلی در دسترس قرار گرفت. امروزه، مشتریان و آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد از آن در ابزارهای Workspace استفاده می‌کنند که سال‌ها می‌شناختند و دوست داشتند. به عنوان مثال: Duet AI در اسلایدها می تواند به شما کمک کند تا با اعلان های ساده مبتنی بر متن به راحتی تصاویر را برای ارائه خود ایجاد کنید. هوش مصنوعی Duet در Sheets می‌تواند به‌طور خودکار برنامه‌های سفارشی را برای وظایف، پروژه‌ها یا هر فعالیتی که می‌خواهید ردیابی یا مدیریت کنید ایجاد کند. هوش مصنوعی Duet در Gmail می تواند به شما در نوشتن یا اصلاح ایمیل ها کمک کند. Duet AI در Meet به شما کمک می‌کند پس‌زمینه‌های منحصربه‌فردی برای تماس‌های ویدیویی خود ایجاد کنید، و Duet AI در Docs می‌تواند به شما کمک کند هر آنچه را که پیش‌نویس می‌کنید بنویسید و اصلاح کنید.

16. و ما هوش مصنوعی Duet را در Google Cloud گسترش دادیم

هوش مصنوعی Duet فقط برای Workspace نیست – ما همچنین شریک مبتنی بر هوش مصنوعی خود را در سراسر Google Cloud گسترش دادیم، و کمک هوش مصنوعی را در طیف گسترده ای از محصولات و خدمات Google Cloud برای خدمت به کاربران ابری بیشتر، از جمله توسعه دهندگان، اپراتورها، متخصصان داده ارائه کردیم. ، و متخصصان امنیت سایبری. به عنوان مثال: Duet AI for Developers که اکنون به طور کلی در دسترس است، به کاربران کمک می کند توسعه نرم افزار و سرعت تحویل را با طیف وسیعی از ویژگی های مفید از جمله کمک کد هوش مصنوعی، چت زبان طبیعی، عیب یابی به کمک هوش مصنوعی، اقدامات هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و کاهش زمینه افزایش دهند. جابجایی و یادگیری سریع

17. کلیدهای عبور امنیت را افزایش دادند

ما امنیت را با کلیدهای عبور افزایش دادیم، راهی ساده تر و ایمن تر برای ورود آنلاین به حساب های شما. با کلیدهای عبور، از اثر انگشت، اسکن چهره یا پین برای باز کردن قفل دستگاه خود و ورود به حساب های خود استفاده می کنید – بدون نیاز به رمز عبور. کلیدهای عبور به نوعی فناوری به نام رمزنگاری کلید عمومی متکی هستند که آنها را از گذرواژه‌ها ایمن‌تر می‌کند – به همین دلیل است که ما با ارائه آن‌ها به صورت پیش‌فرض در حساب‌های شخصی Google، آنها را حتی بیشتر در دسترس قرار دادیم.

18. ما آزمایش های مجازی را امتحان کردیم

گوگل یک ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی معرفی کرد که به شما امکان می‌دهد با استفاده از مجموعه‌ای متنوع از ۸۰ مدل واقعی در اندازه‌های مختلف – از XXS تا ۴XL – و همچنین با رنگ‌های پوست، شکل بدن، قومیت‌های مختلف، لباس‌ها را به صورت مجازی امتحان کنید. و انواع مو

19. یوتیوب ابزارهای هوش مصنوعی جدیدی را برای سازندگان و هنرمندان اضافه کرد

در Made on YouTube 2023، ویژگی‌های هوش مصنوعی را اعلام کردیم که به افراد امکان می‌دهد تا مرزهای بیان خلاقانه از جمله پس‌زمینه‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی برای Shorts با صفحه نمایش رویایی و یک برنامه جدید تولید ویدیوی تلفن همراه به نام YouTube Create را افزایش دهند. و ما ابزارهای آزمایشی هوش مصنوعی موسیقی مانند Dream Track برای Shorts را راه‌اندازی کردیم، که به گروه کوچکی از سازندگان این فرصت را می‌دهد تا موسیقی متن‌های منحصربه‌فرد Shorts را تا 30 ثانیه ایجاد کنند که صدای هنرمندان شرکت‌کننده به انتخاب خود را که توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود، تنها با یک دستور ساده ایجاد کنند. !

20. ما زمانی را در آزمایشگاه گذراندیم

در اوایل سال جاری، آزمایشگاه‌ها را راه‌اندازی کردیم، خانه‌ای برای ابزارها و فناوری‌های آزمایشی هوش مصنوعی گوگل. وقتی در Labs ثبت‌نام می‌کنید، می‌توانید پروژه‌ها را در سرتاسر Search، Workspace و موارد دیگر آزمایش کنید و مستقیماً به تیم‌هایی که آنها را ساخته‌اند بازخورد بدهید. یکی از پیشنهادات آزمایشگاه ما NotebookLM است، تلاش ما برای تجسم مجدد اینکه نرم افزار یادداشت برداری چه شکلی می تواند داشته باشد، اگر آن را از ابتدا طراحی کنید و بدانید که یک مدل هوش مصنوعی قدرتمند در هسته آن خواهید داشت.

21. کروم کمی براق تر شد

ما یک ظاهر کاملاً جدید برای فروشگاه وب کروم و همچنین تعدادی به‌روزرسانی نوار آدرس منتشر کردیم. و هنگامی که مرورگر مورد علاقه ما امسال 15 ساله شد، ویژگی های جدیدی را معرفی کردیم – مانند نمادهای تازه شده، پالت های رنگی جدید و برنامه های افزودنی مبتنی بر هوش مصنوعی – برای جشن گرفتن.

22. ما به شما کمک کردیم حقایق خود را تهیه کنید

ما ابزارهای جدید و به روز شده فعلی را راه اندازی کردیم تا به شما کمک کنیم اطلاعاتی را که آنلاین می بینید بررسی کنید. Fact Check Explorer، که توسط بررسی‌کنندگان واقعیت و روزنامه‌نگاران در سرتاسر جهان استفاده می‌شود، یک ویژگی بررسی تصویر را اضافه کرده است، بنابراین اکنون می‌توانید ببینید که آیا سایر بررسی‌کنندگان واقعیت آن را تأیید کرده‌اند یا خیر. و Search درباره این تصویر معرفی شد، که اطلاعاتی در مورد تاریخچه وب یک تصویر، جزئیات نحوه استفاده وب سایت ها از آن و همچنین ابرداده های آن را برای شما به ارمغان می آورد.

23. و جستجو ادامه یافت

سال 2023، 25 سال جستجوی گوگل را رقم زد! و ما قطعاً سرعت خود را کاهش نمی‌دهیم: همراه با گسترش Multisearch و معرفی SGE، 33 زبان جدید را به Google Translate اضافه کرده‌ایم و کمک بیشتری به علوم و ریاضیات می‌کنیم. همچنین اطلاعات آماری ارتقا یافته‌ای را در Google Flights اضافه کردیم تا به شما کمک کنیم بهترین قیمت را پیدا کنید. به‌علاوه، Google Trends تغییری پیدا کرد.