پرسش‌های متداول از جمله چرا نمی‌توانید مرورهای هوش مصنوعی را غیرفعال کنید

پرسش‌های متداول از جمله چرا نمی‌توانید مرورهای هوش مصنوعی را غیرفعال کنید

گوگل سند جدیدی را به نام سوالات متداول درباره مرورهای هوش مصنوعی در انجمن های خود قرار داده است. در این سند بخشی به نام “چرا نمی توانم مرورهای هوش مصنوعی را غیرفعال کنم؟” پاسخ این است که “هدف گوگل این است که به مردم کمک کند اطلاعات مورد نظر خود را سریع و قابل اعتماد پیدا کنند.”

سوال این است که “چرا نمی توانم مرورهای هوش مصنوعی را غیرفعال کنم؟”

گوگل در پاسخ نوشت:

قبل از ارائه مرورهای هوش مصنوعی در جستجو، ما این تجربه را به طور گسترده از طریق آزمایشگاه‌های جستجو آزمایش کردیم تا به ما کمک کند بفهمیم که هوش مصنوعی مولد کجا می‌تواند مفیدتر باشد. مانند همه ویژگی‌های جستجویی که می‌سازیم، هدف ما کمک به افراد است که اطلاعات مورد نظر خود را سریع و قابل اعتماد پیدا کنند. همچنین اگر می‌خواهید روی پیوندهای متنی بدون ویژگی‌هایی مانند مرورهای هوش مصنوعی تمرکز کنید، ممکن است فیلتر وب مفید باشد. درباره مرورهای هوش مصنوعی بیشتر بدانید: g.co/ai/overviewsinsearch.

من مطمئن نیستم که آیا واقعاً به این سؤال پاسخ می دهد – اینطور است؟

Ashwarya از تیم جستجوی Google نوشت: در اینجا پرسش‌های متداول کامل درباره مرورهای هوش مصنوعی Google بر اساس رایج‌ترین سؤالات درباره مرورهای هوش مصنوعی از فروم‌های جستجوی Google آمده است: «برای کمک به درک این ویژگی جدید و اینکه چگونه می‌تواند تجربه جستجوی شما را افزایش دهد.»

مرورهای هوش مصنوعی چیست؟

مرورهای هوش مصنوعی از هوش مصنوعی مولد برای ارائه اطلاعات کلیدی در مورد جستجوی Google شما، همراه با پیوندهایی برای کاوش بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر استفاده می کند. درباره مرورهای هوش مصنوعی بیشتر بدانید: g.co/ai/overviewsinsearch.

آیا غیرفعال کردن «نمایش‌های AI و موارد دیگر» همه مرورهای AI را غیرفعال می‌کند؟

نه، خاموش کردن آزمایش «نمایش‌های اجمالی هوش مصنوعی و موارد دیگر» در «آزمایشگاه‌های جستجو»، همه مرورهای کلی هوش مصنوعی در جستجو را غیرفعال نمی‌کند. مرورهای هوش مصنوعی یک ویژگی مانند پانل های دانش است و نمی توان آن را خاموش کرد.

آیا مرورهای هوش مصنوعی در همه زبان‌ها و مناطق موجود است؟

مرورهای هوش مصنوعی (خارج از آزمایشگاه های جستجو) در حال حاضر به زبان انگلیسی در دسترس کاربران ایالات متحده است. ما به تدریج مرورهای هوش مصنوعی را برای کاربران، زبان ها و مناطق بیشتری عرضه می کنیم.

آیا مرورهای AI همیشه دقیق هستند؟

هوش مصنوعی مولد آزمایشی است و می تواند اشتباه کند. ما دائماً در حال بهبود دقت هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که مرورهای هوش مصنوعی از استانداردهای کیفیت جستجو حمایت می‌کنند. بیشتر بدانید: goo.gle/GenAI

چگونه به مرورهای هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنم؟

مرورهای هوش مصنوعی (خارج از آزمایشگاه های جستجو) در حال حاضر به زبان انگلیسی در اختیار کاربران ایالات متحده است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این قابلیت را برای کاربران و کشورهای بیشتری ارائه کنیم. برای دسترسی زودهنگام، می‌توانید «نمایش‌های AI و موارد دیگر» را در آزمایشگاه‌های جستجو، در کشورهایی که آزمایش در آن‌ها در دسترس است انتخاب کنید: goo.gle/SLavail.

چگونه می توانم مرورهای AI را حذف کنم؟

مرورهای هوش مصنوعی در جستجو (خارج از آزمایشگاه های جستجو) یک ویژگی جستجو مانند پانل های دانش است و نمی توان آن را خاموش کرد. با این حال، پس از انجام جستجو می توانید فیلتر وب را انتخاب کنید. این فیلتر فقط پیوندهای مبتنی بر متن را بدون ویژگی‌هایی مانند مرورهای هوش مصنوعی نشان می‌دهد. درباره مرورهای هوش مصنوعی بیشتر بدانید: g.co/ai/overviewsinsearch.

چرا نمی توانم AI Overviews را غیرفعال کنم؟

قبل از ارائه مرورهای هوش مصنوعی در جستجو، ما این تجربه را به طور گسترده از طریق آزمایشگاه‌های جستجو آزمایش کردیم تا به ما کمک کند بفهمیم که هوش مصنوعی مولد کجا می‌تواند مفیدتر باشد. مانند همه ویژگی‌های جستجویی که ایجاد می‌کنیم، هدف ما کمک به افراد برای یافتن سریع و مطمئن اطلاعات مورد نظرشان است. همچنین اگر می‌خواهید روی پیوندهای متنی بدون ویژگی‌هایی مانند مرورهای هوش مصنوعی تمرکز کنید، ممکن است فیلتر وب مفید باشد. درباره مرورهای هوش مصنوعی بیشتر بدانید: g.co/ai/overviewsinsearch.

ویژگی «فیلتر وب» چیست؟

ما می دانیم که برای برخی از پرس و جوها، برخی از مردم واقعاً پیوندهای وب را می خواهند – درست مانند اینکه ممکن است بخواهند نتایج را برای تصاویر، ویدیوها یا نتایج انجمن ها فیلتر کنند. بنابراین ما یک فیلتر جدید “وب” اضافه کردیم که به افراد امکان می دهد صفحه نتایج را فقط با پیوندها دریافت کنند.

چرا نام SGE (تجربه تولید کننده جستجو) تغییر کرد؟

این آزمایش به «نمایش‌های AI و موارد دیگر» تغییر نام داد تا نشان دهد که نسخه توسعه‌یافته‌ای از ویژگی مرورهای هوش مصنوعی موجود در جستجو را به همراه سایر ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد در آزمایشگاه‌های جستجو ارائه می‌دهد.

چگونه می توانم در مورد مرورهای هوش مصنوعی بازخورد ارائه کنم؟

به هر نمای کلی با یک علامت مثبت 👍 یا شست پایین 👎 امتیاز دهید. برای ارائه جزئیات، روی «اشتراک‌گذاری بازخورد بیشتر» یا «گزارش مشکل» کلیک کنید. بازخورد شما به بهبود این تجربه کمک می کند. بیشتر بدانید: g.co/ai/overviewfeedback.

بحث در انجمن در راهنمای جستجوی وب Google.

Source link