به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در ژوئن: اصلاحات امنیتی و موارد دیگر

به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در ماه ژوئن برای Android، پشتیبانی جدیدی را برای دستگاه‌های Thread/Matter به همراه تعداد انگشت شماری اصلاحات امنیتی اضافی برای تلفن‌ها و تبلت‌های ما به ارمغان می‌آورد.

تعداد کمی از ویژگی‌های اصلی که همه ما در مورد اندروید دوست داریم و از آن لذت می‌بریم، توسط سرویس‌های Google Play ارائه می‌شوند، و اخیراً Google همچنین از فروشگاه Play و «به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play» برای آوردن ویژگی‌های منتخب از نسخه‌های جدید اندروید به تلفن‌های قدیمی‌تر استفاده کرده است. . Google هر ماه مشخص می‌کند که چه ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را باید از آخرین به‌روزرسانی‌های آنچه «سیستم Google» می‌نامد، انتظار داشت و به‌طور پیوسته صفحه را با افزودنی‌های جدید به‌روزرسانی می‌کند.

ساده‌ترین راه برای بررسی اینکه آیا نیاز به به‌روزرسانی خدمات Google Play در تلفن خود دارید یا خیر این است که پیوند مستقیمی را به فهرست فروشگاه Play برنامه دنبال کنید و در صورت موجود بودن، از آنجا به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی فروشگاه Play، روی آواتار خود در گوشه و سپس «تنظیمات» ضربه بزنید. در بخش «درباره»، گزینه ای برای «به روز رسانی فروشگاه Play» را مشاهده خواهید کرد. در همین حال، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات، در قسمت درباره تلفن > نسخه اندروید > به‌روزرسانی سیستم Google Play پیدا کنید.

با توجه به اینکه ماه ژوئن به تازگی شروع شده است، یادداشت های انتشار برای به روز رسانی سیستم Google در این ماه در حال حاضر باریک و عمومی هستند و بر مسائل امنیتی تمرکز دارند. همه یادداشت‌های فعلی مشابه آنچه در چند ماه گذشته دیده‌ایم هستند، اما با گذشت زمان، گوگل مطمئناً آنچه را که در فروشگاه است رونمایی خواهد کرد.

طبق این صفحه، برای دریافت کامل مزایا، باید به‌روزرسانی سیستم Google Play، نسخه 30.3 یا جدیدتر Play Store و نسخه 22.21 Google Play Services را نصب کنید.


به روز رسانی 6/14: Google به یادداشت‌های انتشار برای به‌روزرسانی سیستم Google در ژوئن اضافه کرده است، و نشان می‌دهد که آخرین نسخه خدمات Google Play شامل پشتیبانی از جزئیات «ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری» دستگاه‌های شبکه Thread است. اگر آشنا نیستید، Thread یکی از فناوری‌های زیربنایی Matter است، استاندارد خانه هوشمند آینده که توسط Google پشتیبانی می‌شود. پیش از I/O، رهبری گوگل در مورد استفاده از Matter و Thread در Google Home و اینکه چگونه این دو تجربه همه را در خانه هوشمند بهبود می بخشد صحبت کردند.

در جای دیگری از یادداشت‌ها، گوگل همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که «سیستم رابط کاربری همگام‌سازی» در تلفن‌های اندرویدی با جدیدترین طراحی Google Material به‌روزرسانی شده است، که احتمالاً بازنگری Material You را پیشنهاد می‌کند.


به روز رسانی 6/17: در آخرین تغییر یادداشت‌های Play System Update، متوجه شدیم که Google Password Manager به زودی از طریق یک میانبر جدید در صفحه اصلی اندروید شما در دسترس خواهد بود. این ویژگی اکنون در حال پخش است، زیرا در یکی از دستگاه های ما ظاهر شده است.

در تنظیمات Password Manager در برنامه Google، گزینه جدیدی برای «افزودن میانبر به صفحه اصلی خود» پیدا خواهید کرد. با ضربه زدن روی میانبر جدید مستقیماً به لیست کامل رمزهای عبور ذخیره شده در حساب Google شما باز می شود.


به روز رسانی 6/27: گوگل یادداشت های وصله ای را در آخر هفته به روز کرد تا جزئیات بیشتری را اضافه کند. مهم ترین اشاره جدید این است که دستگاه های Wear OS پشتیبانی از Fast Pair را قبل از عرضه Pixel Watch در پاییز امسال به دست آورده اند.

فراتر از آن، جدیدترین یادداشت ها در مورد برنامه های مختلف Google صحبت می کنند که اعلان های مربوط به امنیت حساب شما را ارسال می کنند. فروشگاه Google Play همچنین قرار است “ویژگی های جدید” را برای کشف برنامه ها و بازی های جدید برای نصب به دست آورد.


به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play برای ژوئن 2022

رفع بحرانی

 • [Auto, Phone, Tablet, TV, Wear OS] رفع اشکال برای مدیریت حساب، و مدیریت سیستم و خدمات مرتبط با تشخیص.

مدیریت حساب

 • [Phone, Tablet] هشدارهای امنیتی مهم مربوط به حساب Google را در برنامه‌های Google فعال کرد.

اتصالات دستگاه

 • [Phone, Tablet, TV] پشتیبانی برای ذخیره و اشتراک گذاری اعتبار شبکه Thread را اضافه کنید.
 • [Wear OS] Fast Pair on Wear OS که به هدفون‌های جفت‌شده قبلی امکان می‌دهد کشف و به ابزارهای پوشیدنی متصل شوند.

فروشگاه Google Play

 • بهبود ویژگی Play-as-you-download به گیمرها اجازه می دهد بازی های موبایل را شروع کنند در حالی که دانلود برنامه همچنان زمان انتظار را کاهش می دهد.
 • ویژگی‌های جدیدی که به شما کمک می‌کند برنامه‌ها و بازی‌هایی را که دوست دارید کشف کنید.
 • بهینه‌سازی‌هایی که امکان دانلود و نصب سریع‌تر و مطمئن‌تر را فراهم می‌کنند.
 • ویژگی های جدید برنامه های Play Pass و Play Points.
 • پیشرفت‌هایی در صورت‌حساب Google Play.
 • بهبودهای مستمر Play Protect برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما.
 • بهینه سازی های مختلف عملکرد، رفع اشکال و بهبود امنیت، ثبات و دسترسی.

امنیت و حریم خصوصی

 • [Phone] پشتیبانی از میانبرهای مدیریت رمز عبور.

خدمات رفاهی

 • [Phone] سیستم همگام سازی رابط کاربری به روز شده با جدیدترین طراحی Google Material.

مدیریت سیستم

 • به‌روزرسانی‌هایی برای خدمات مدیریت سیستم که عملکرد دستگاه، پایداری و عملکرد را بهبود می‌بخشد.

خدمات توسعه دهنده

 • ویژگی‌های برنامه‌نویس جدید برای Google و توسعه‌دهندگان برنامه شخص ثالث برای پشتیبانی از تبلیغات، و توسعه‌دهنده خدمات توسعه‌دهنده مرتبط را در برنامه‌های خود ارائه می‌دهد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور