Google Play Points در حال ارتقاء سطح بازی جوایز است

در سال 2018، برنامه پاداش Google Play Points را راه‌اندازی کردیم تا از انتخاب Google Play به عنوان مقصد برنامه‌ها، بازی‌ها و محتوای دیجیتال تشکر کنیم. امروزه بیش از ۲۲۰ میلیون عضو از Play Points برای کسب امتیاز و جوایز استفاده می‌کنند.

امسال، امتیازهای Google Play را با هدیه‌ها و جوایز هیجان‌انگیز جدید ارتقا می‌دهیم تا شما را با تجربیاتی که دوست خواهید داشت، مرتبط کنیم. به علاوه، هرچه وضعیت شما بالاتر باشد، بیشتر قفل را باز خواهید کرد. در اینجا چیزی است که باید منتظر آن باشیم:

راه های جدید برای بازی و برنده شدن، از Diamond Valley شروع می شود

Diamond Valley، یک مینی بازی شکار گنج که در حال حاضر برای بازی در کره و ژاپن در دسترس است، در 17 ژوئن در ایالات متحده عرضه می شود. الماس ها را جستجو کنید و از آنها برای شانس بردن جوایزی مانند دستگاه های پیکسل، کالاهای انحصاری از بازی های مورد علاقه خود استفاده کنید. امتیازات و موارد دیگر.

همین امروز در Diamond Valley پیش ثبت نام کنید و با الماس های جایزه یک هد استارت دریافت کنید. اولین 50000 عضو Diamond و Platinum که پیش ثبت نام می کنند یک تی شرت انحصاری Diamond Valley را نیز دریافت خواهند کرد. برای پیش‌ثبت‌نام و بازی وقتی بازی باز می‌شود، از تب Perks در صفحه اصلی Play Points دیدن کنید.

دسترسی زودهنگام به بازی‌های جدید، مانند Squad Busters

ما در حال همکاری با توسعه دهندگان برخی از فرنچایزهای مورد علاقه شما هستیم تا به اعضای برتر دسترسی زودهنگام به داغترین بازی های موبایل جدید بدهیم. از امروز، اعضای Diamond، Platinum و Gold از دسترسی اولیه انحصاری به بازی Squad Busters برخوردار می شوند. برای ساختن تیم خود، از برگه امتیازها در خانه Play Points دیدن کنید. به زودی منتظر جوایز انحصاری Squad Busters باشید.

تجربیات VIP در بازی و رویدادهای سرگرمی

ما مرتباً هدیه‌های انحصاری را برای اعضا ارائه می‌کنیم. تابستان امسال، ما با برخی از داغ‌ترین رویدادهای بازی و سرگرمی همکاری می‌کنیم تا تجربه‌های VIP را برای شما به ارمغان بیاوریم. برای اطلاعات بیشتر حتماً به زودی فروشگاه Google Play را بررسی کنید و برای تابستان Play آماده شوید.

برای شروع با Google Play Points، از فروشگاه Google Play دیدن کنید. روی نماد نمایه خود ضربه بزنید، سپس «امتیاز بازی» و «به صورت رایگان عضو شوید». سپس، به بازی بروید!

Source link