Google Play برگه «سایر دستگاه‌ها» را برای مرور Wear OS، برنامه‌های تلویزیون اضافه می‌کند

برای برجسته کردن بهتر این موضوع که Play Store به طور فزاینده ای میزبان برنامه های تلفنی نیست، Google بخش برجسته «سایر دستگاه ها» را برای برنامه های ساعت، تلویزیون و ماشین اضافه می کند.

با رفتن به فید برنامه‌های فروشگاه Google Play در اندروید، یک برگه بالای جدید در زیر فیلد جستجو نشان داده می‌شود که «دستگاه‌های دیگر» به آن می‌پیوندد: برای شما، نمودارهای برتر، بچه‌ها و دسته‌ها. در یادداشتی مرتبط، گوگل اخیراً «انتخاب ویرایشگران» را از چرخ فلک حذف کرده است.

سایر دستگاه‌ها شامل سه زبانه فرعی برای ساعت، تلویزیون و ماشین هستند. بخش Wear OS قبلاً (و همچنان) از Categories > Watch apps قابل دسترسی بود. فید برای Android و Google TV میزبان نه چرخ و فلک است، از جمله: از آخرین اخبار مطلع شوید، فیلم‌ها و تلویزیون رایگان، مراقب باشید و تناسب اندام، و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌تان. این برگه بالای جدید در بازی ها نیز ظاهر می شود، اما فقط برای تلویزیون که در آن یک طرح چرخ فلک تصویر دریافت می کنید.

در نهایت، به نظر می رسد خودرو با چرخ و فلک های «Stream your favorites» و «Stay informed» برای Android Automotive باشد. هر سه ظاهر می شوند حتی اگر دستگاه/خودروی سازگار نداشته باشید.

این بخشی از تلاش گوگل برای تبدیل فروشگاه Play مبتنی بر تلفن به مرکز بهتری برای خانواده عوامل شکل است. نمونه‌های اخیر شامل فیلتر دستگاه در جستجو و نصب‌کننده در فهرست‌های برنامه است. در همین حال، طراحی مجدد وب اخیر فروشگاه Play همچنین به شما امکان می دهد به طور برجسته دستگاه های دیگر را مرور کنید.

اخیراً، به‌روزرسانی سیستم Google در سپتامبر اعلام کرد که می‌توانید «وضعیت نصب برنامه‌ها را در دستگاه‌های دیگر خود بررسی کنید» از تلفن. به نظر نمی رسد که این رابط کاربری هنوز فعال باشد.

اطلاعات بیشتر در گوگل پلی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: