Google Pixel Watch چگونه از زمانی که زمین می خورید می داند

اما ساعت شما دقیقاً چگونه می‌تواند تشخیص دهد که آیا از پله‌ها افتاده‌اید و به کمک نیاز دارید یا فقط در حال انجام بورپی هستید؟ از حسگرهای حرکتی و الگوریتم‌های هوش مصنوعی گرفته تا بدلکاری، در اینجا نگاهی به نحوه عملکرد تشخیص سقوط و نحوه ساخت آن برای کمک‌رسانی تا حد ممکن می‌اندازیم.

حس کردن حرکت از داخل ساعت

Pixel Watch مملو از حسگرهای کوچکی است که داده‌ها را برای اطلاع از همه ویژگی‌های مفید جمع‌آوری می‌کند. به عنوان مثال، سنسوری که ضربان قلب شما را ردیابی می کند به تعیین کیفیت خواب شما کمک می کند. و سنسوری که تشخیص می‌دهد چقدر نور محیط در محیط شما وجود دارد به ساعت شما می‌گوید که نمایشگر را روشن‌تر یا کمتر روشن کند تا بتوانید صفحه را به وضوح ببینید. برای ویژگی تشخیص سقوط، ساعت از حسگرهای حرکتی استفاده می‌کند تا واکنش‌های غریزی بدن شما در برابر سقوط، مانند نحوه حرکت دست‌هایتان در مسیر پایین و نیروی ضربه سقوط را بررسی کند.

اما نکته ای وجود دارد: بسیاری از حرکاتی که مردم هر روز انجام می دهند، الگوهای حرکتی مشابهی با یک زمین خوردن جدی دارند. به عنوان مثال، ممکن است در حین بازی فوتبال پیک آپ، یک ضربه کوچک انجام دهید، یا در حین تمرین، جک های پرش را انجام دهید – هیچ کدام از این دو حالت اضطراری محسوب نمی شوند.

تیم مهندسی پیکسل واچ برای اینکه تا حد امکان مفید باشد و تشخیص‌های غلط را به حداقل برساند، الگوریتم‌های هوش مصنوعی را ایجاد کردند تا تفاوت بین سقوط سخت در جایی که ممکن است به کمک نیاز داشته باشید و حرکتی که فقط سقوط را تقلید می‌کند اما جدی نیست، ایجاد کرد. مرحله اول در ایجاد آن الگوریتم ها: جمع آوری داده ها.

مطالب پیشنهادی  25 حقیقت جالب در مورد دفاتر گوگل در سراسر جهان

آموزش الگوریتم های هوش مصنوعی برای تشخیص سقوط های سخت

Paras Unadkat، مدیر محصول برای ویژگی تشخیص سقوط، می‌گوید: «با جمع‌آوری داده‌های زیاد و آموزش مدل‌های هوش مصنوعی در مجموعه‌های داده‌های مختلف، می‌توانیم بین انواع مختلف الگوهای حرکتی تفاوت قائل شویم. “اما شما نمی توانید دقیقاً از مردم بخواهید که بدون هیچ گونه اقدامات احتیاطی ایمنی به داده های شما مراجعه کنند.”

بنابراین، تیم باید با نحوه جمع‌آوری داده‌های پاییز خلاقیت به خرج می‌داد. در اوایل، آنها با آزمایشگاه‌هایی (در دانشگاه‌ها و جاهای دیگر) کار می‌کردند که قبلاً در حال تحقیق بودند که سقوط از نظر حسگرهای حرکتی چگونه است. پاراس می‌گوید: «ما از افرادی خواستیم که به آزمایشگاه آمدند و آنها را روی دکل‌های پیچیده نصب کردند تا ببینند که چگونه به از دست دادن تعادل واکنش نشان می‌دهند تا بتوانیم اجزای مختلف سقوط را درک کنیم.»

اما عوامل زیادی می توانند بر نحوه تفسیر حسگرها از سقوط تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، اگر فردی روی یک سکوی تصادف سقوط کند، به نظر نمی رسد که یک سقوط واقعی باشد، زیرا شدت ضربه کمتر است. بنابراین تیم پیکسل واچ برای کمک به تجسم انواع غلتش ها به بینایی کامپیوتر روی آورد. ابتدا، آنها با یک تیم تحقیقاتی دیگر در گوگل برای تجزیه و تحلیل ویدیوهای سقوط در زندگی واقعی کار کردند. سپس، آن‌ها آن فیزیک را شبیه‌سازی کردند و در عین حال عواملی را نیز در نظر گرفتند که ممکن است ظاهر سقوط را از طول اندام‌ها و تیپ‌های مختلف بدن به سطوحی که افراد ممکن است روی آن فرود بیایند، تغییر دهد.

مطالب پیشنهادی  محصولات و ویژگی‌های جدید Nest برای خانه هوشمند بهتر

پس از جمع‌آوری تمام این داده‌ها و ترکیب آن‌ها در الگوریتم‌های تشخیص سقوط، تیم شروع به آزمایش چگونگی عملکرد هوش مصنوعی در سناریوهای دنیای واقعی کرد. یکی از تاکتیک‌های آن‌ها برگرفته از صفحه‌ای از کتاب بازی هالیوود بود: آنها به مدت یک هفته در لس‌آنجلس با بدل‌کاری‌ها کار کردند و به آن‌ها دستور دادند تا در حالی که ساعت‌های پیکسل را پوشیده بودند، انواع مختلف زمین خوردن را انجام دهند.

برقراری تماس برای کمک در زمانی که به آن نیاز دارید

هنگامی که تیم مطمئن شد ویژگی تشخیص سقوط به خوبی کار می کند، آن را برای بیش از یک سال روی چند صد نفر آزمایش کردند تا مطمئن شوند که خدمات اضطراری را با آلارم های کاذب غرق نمی کند. این گروه از آزمایش‌کنندگان ساعت را در حین انجام فعالیت‌های پرانرژی – مانند پریدن، شنا و انجام برپی – استفاده می‌کردند تا مطمئن شوند که این حرکات هشدار را ایجاد نمی‌کنند. انجمن اعزام اضطراری همچنین به آزمایش اینکه تماس‌های خودکار ساعت تا حد امکان واضح و مفید هستند کمک کرد.

اکنون که می دانید ویژگی تشخیص سقوط Pixel Watch چگونه کار می کند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روشن کنید. می‌توانید این کار را مستقیماً در ساعت Pixel انجام دهید (به «ایمنی شخصی» بروید، سپس «تشخیص سقوط» را برای فعال کردن «تشخیص سقوط» بروید) یا در برنامه Watch Companion در زیر تنظیمات برگزیده ساعت، روی Safety & Emergency ضربه بزنید. حتماً مجوز مکان را برای تشخیص سقوط اعطا کنید تا این ویژگی بتواند در صورت نیاز موقعیت مکانی شما را با خدمات اضطراری به اشتراک بگذارد. و اگر می‌خواهید به بهبود الگوریتم‌های تشخیص سقوط در طول زمان کمک کنید، می‌توانید تنظیمات «کمک به بهبود تشخیص سقوط» را تغییر دهید. پس از آن، داده های حسگر حرکت ساعت شما ممکن است بخشی از مفیدتر کردن این ویژگی ایمنی در آینده باشد.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی صورت‌حساب Google Play در منطقه اقتصادی اروپا
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور