گوگل ممکن است در حال کار بر روی یک تبلت Pixel ‘Pro’ برای سال آینده باشد

تیم ما نشانه‌هایی پیدا کرده است که نشان می‌دهد گوگل ممکن است بر روی دومین تبلت Pixel برای سال آینده کار کند که دارای برچسب نسخه Pro است.

از زمان Google I/O، طرفداران سری پیکسل مشتاقانه منتظر جزئیات بیشتر در مورد تبلت پیکسل هستند که گوگل اعلام کرده در سال 2023 عرضه خواهد کرد. نمایشگر هوشمند دستیار مانند Nest Hub.

با این حال، از زمان اولین معرفی اندروید 12L در ابتدای سال، گوگل تلاش کرده است تا راه هایی را به نمایش بگذارد که دستگاه های اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ – به ویژه تبلت ها – می توانند برای بهره وری مفید باشند. این امر حتی امروز نیز ادامه یافته است و گوگل ویجت‌های جدید متمرکز بر تبلت را برای Keep و Drive اعلام کرده است.

بسیاری از گمانه‌زنی‌ها در مورد تبلت پیکسل تا این لحظه حاکی از آن است که گوگل می‌خواهد هزینه‌ها را با سخت‌افزار با مشخصات پایین‌تر کاهش دهد. به هر حال، این تا حد زیادی قرار است به عنوان یک صفحه نمایش اضافی برای فیلم، تلویزیون و موارد دیگر در خانه هوشمند شما عمل کند، در حالی که توانایی Nest Hub Max برای مدیریت تماس های ویدیویی را نیز گسترش می دهد.

با توجه به آنچه قبلاً می‌توانستیم پیدا کنیم، تبلت پیکسل قرار نیست ویژگی‌های دوربینی که با گوشی‌های اخیر پیکسل رقابت کند، نداشته باشد. در این سناریوی تئوری‌شده، تبلت پیکسل به Pixel 6a نزدیک‌تر خواهد بود تا یک دستگاه پرچمدار – نه دقیقاً نمایشی از آنچه تبلت‌های اندرویدی واقعاً می‌توانند انجام دهند.

خوشبختانه، هنوز هم برای کسانی که می خواهند تبلت پیکسل 2023 یک دستگاه بهره وری باشد تا جایگزینی Nest Hub، امید وجود دارد. امروز، گوگل اولین نسخه بتای آپدیت سه ماهه بعدی اندروید 13 را به اشتراک گذاشت. در داخل، تیم APK Insight ما شواهدی از یک دستگاه پیکسل جدید، با نام رمز «tangorpro» پیدا کرد.

مطالب پیشنهادی  LinkedIn ویژگی های جدید نمایه را به آدرس شکاف های شغلی اضافه می کند

برای زمینه، می‌دانیم که تبلت پیکسلی که گوگل در ماه می نشان داد، با نام رمز «تانگر» در حال توسعه است. وجود “tangorpro” قویاً نشان می‌دهد که گوگل سخت در حال کار روی یک نوع Pro از تبلت پیکسل است. به‌عنوان شواهد بیشتر، ما همچنین شاهدیم که «تانگور» توسط گوگل به «t6» کوتاه شده است و نسخه جدید اندروید 13 بتا شامل ارجاعاتی به «t6pro» است.

روند مدل‌های Pro برای سخت‌افزار Made by Google از سال گذشته با معرفی Pixel 6 Pro آغاز شد و اخیراً با Pixel Buds Pro ادامه یافت. در مورد پیکسل 6 پرو، چیپست مشابه پیکسل 6 کوچکتر بود، اما با صفحه نمایش بهتر، رم بیشتر و دوربین تله فوتو.

تا اینجای کار، تنها تفاوتی که بین تبلت پیکسل و نوع «پرو» آن پیدا کرده ایم این است که از سنسور دوربین عقب یکسانی استفاده نخواهند کرد. متأسفانه ما هنوز نمی توانیم تعیین کنیم که چه سنسور دقیقی برای مدل “Pro” در نظر گرفته شده است. قبلاً گزارش داده بودیم که تبلت پیکسل پایه از یک Sony IMX355 استفاده می‌کند – همان سنسوری که در Pixel 3 و Pixel 6a استفاده می‌شود.

فراتر از آن، ما فقط می‌توانیم در مورد بهبودهای سخت‌افزاری این تبلت ممتاز گمانه‌زنی کنیم. با پیروی از نمونه پیکسل 6 پرو، ممکن است این «تانگورپرو» همچنین دارای صفحه نمایش بهبودیافته و رم اضافی باشد. حتی این احتمال وجود دارد که تبلت پایه بتواند از نسل اول Google Tensor سال گذشته استفاده کند در حالی که مدل Pro می تواند Tensor G2 آینده را به ارمغان بیاورد.

از نظر بهره‌وری خام، بزرگ‌ترین سرنخ‌هایی که به دست آورده‌ایم از «CTO of tablets» تیم اندروید Rich Miner است که دیدگاهی از تجربیات «اول تبلت» به اشتراک گذاشته است. بخش قابل توجهی از این امر مربوط به ساخت دستگاه‌هایی است که دارای قلم اختصاصی هستند، و قبلاً گزارش داده‌ایم که Google ممکن است پشتیبانی USI (ابتکار جهانی قلم) را به مجموعه تبلت‌های پیکسل بیاورد.

مطالب پیشنهادی  Yoast SEO ردیابی موقعیت کلمات کلیدی را با ادغام Wincher ارائه می دهد

خوشبختانه، ممکن است زمان زیادی منتظر نمانیم تا اطلاعات بیشتری در مورد تبلت پیکسل «Pro» بدانیم – اگر گوگل واقعاً قصد عرضه آن را داشته باشد – زیرا این شرکت قرار است در ماه اکتبر رویدادی را برای نمایش نسل جدید پیکسل و نست برگزار کند. سخت افزار

در نظرات به ما اطلاع دهید که مایلید تمرکز گوگل بر روی یک تبلت پیکسل برتر مجهز به اندروید باشد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور