Google ویژگی‌های ML «Pixel Smarts» بیشتری مانند Recorder می‌خواهد

Recorder یکی از بهترین برنامه‌های Google برای یادگیری ماشینی روی دستگاه (ML) است که منحصر به تلفن‌های Pixel است. برنامه رونویسی به‌طور شگفت‌انگیزی در آزمایشگاه خلاق Google ایجاد شد، زیرا این شرکت قصد دارد «Pixel Smarts» بیشتری بسازد.

علاوه بر ضبط صدا، Recorder همچنین کلمات گفته شده را در زمان واقعی بدون نیاز به اتصال به اینترنت رونویسی می کند. این گفتار به نوشتار کاملاً در Pixel شما انجام می‌شود، بنابراین خصوصی باقی می‌ماند و می‌توان به راحتی در یک لحظه جستجو کرد.

این برنامه همچنین می‌تواند صداهایی مانند موسیقی و حتی خنده را برچسب‌گذاری کند، در حالی که ویژگی پیمایش هوشمند «بخش‌های مهم در متن را علامت‌گذاری می‌کند» با کلمات کلیدی برای مرور سریع. به‌روزرسانی‌های بعدی ایجاد کلیپ قابل اشتراک‌گذاری را با ویرایش، پشتیبان‌گیری ابری و اشتراک‌گذاری مبتنی بر پیوند، و طراحی مجدد Material You با حالت افقی شبیه تبلت اضافه کردند.

البته Recorder از پیشرفت‌های یادگیری ماشینی Google Research بهره می‌برد، اما این برنامه تا حد زیادی توسط Google Creative Lab ساخته شده است که خود را اینگونه توصیف می‌کند:

تیمی متشکل از طراحان، نویسندگان، برنامه نویسان، فیلمسازان، تهیه کنندگان و متفکران تجاری که 99.9 درصد از زمان ما را صرف ساختن می کنند. ما تیم کوچکی هستیم که برای تاثیری که بیشتر از جای پای ما باشد، تلاش می کنیم. وظیفه ما کمک به ابداع آینده Google و انتقال نوآوری های Google به روش هایی است که آنها را برای افراد بیشتری مفید کند.

آزمایشگاه خلاق زمینه های زیادی از تبلیغات – معروف ترین عشق پاریسی – و برندسازی تا محصولات بزرگ و کوچک را پوشش می دهد. مورد دوم شامل بسیاری از ابزارها و تجربیات یکباره است که اغلب در Experiments with Google فهرست شده‌اند، در حالی که Project Guideline، که به افراد با بینایی ضعیف کمک می‌کند به طور مستقل اجرا شوند، یک “همکاری در Google Research، Google Creative Lab، و تیم دسترس‌پذیری” است.

در مقایسه، Recorder که همچنین با تیم Pixel Essential Apps ساخته شده است، کار بزرگتری است. Creative Lab یک توسعه نسبتاً جدید ML (تمام عصبی، تشخیص دهنده گفتار روی دستگاه) را انتخاب کرد و به آن یک برنامه کاربردی بسیار کاربردی داد، که بسیار با مأموریت گروه هماهنگ است.

به‌منظور آینده، گوگل به‌شدت به دنبال این است که با استخدام شخصی برای رهبری «Pixel Smarts»، تجربیات پیکسل بیشتری در این زمینه ایجاد کند. جالب است که این شرکت بعداً این فهرست را به «هوش سیستم اندروید» تعمیم داد، که سرویس پس‌زمینه‌ای است که بسیاری از قابلیت‌های ML را تامین می‌کند، اما دارای بیشترین ویژگی در پیکسل است. (نقل قول های زیر به فهرست مشاغل اصلی اشاره دارد.)

به عنوان مدیر مدیریت محصول Pixel Smarts، روی ایجاد تجربیات متمایز در Pixel تمرکز خواهید کرد که از تخصص یادگیری ماشینی ما بهره می‌برد. این امر مستلزم کاوش عمیق و نوآورانه در مورد نیازهای کاربر و قابلیت‌های تکنولوژیکی است. علاوه بر این، شما در این کاوش مشارکت و رهبری خواهید کرد، یک نقشه راه محصول ایجاد می‌کنید و به ساخت تیم محصول کمک خواهید کرد.

نمونه‌های موجود عبارتند از تشخیص پس‌زمینه Now Playing از Pixel 2، تشخیص گفتار خودکار با باتری کارآمدتر برای ضبط‌کننده و شرح زنده، و دستیار روی دستگاه و تایپ صوتی Gboard آن.

گوگل می‌خواهد پیکسل «به یادگیری ماشینی پیشرفته متمایل شود و ویژگی‌های هوشمند متمایز را ایجاد کند و در عین حال از سخت‌افزار منحصربه‌فرد پیکسل و یکپارچه‌سازی عملکرد بهره می‌برد».

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور