قطعات تعمیر Google Pixel اکنون در iFixit به فروش می رسد

پس از اعلام ماه آوریل، مشارکت گوگل برای عرضه رسمی قطعات تعمیر پیکسل در iFixit اکنون فعال شده است.

امروز صبح گوگل کنید گفت iFixit اکنون قطعات اصلی را برای Pixel 2 تا 6 در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و کشورهای اتحادیه اروپا که این تلفن در دسترس است ارائه می دهد. در زمان راه اندازی، متداول ترین بخش ها را هدف قرار می دهد: صفحه نمایش، باتری ها، پورت های شارژ، چسب ها و دوربین های عقب.

اما ما در اینجا متوقف نمی شویم. ما از تلفن‌های جدیدتر در اسرع وقت پس از عرضه پشتیبانی می‌کنیم: پاییز امسال، مجموعه کاملی از قطعات Pixel 6a به‌علاوه مجموعه کاملی از راهنماهای تعمیر را خواهیم داشت. برای مدل‌های Pixel 2 و جدیدتر، ما همچنان به افزودن انواع قطعات به کاتالوگ خود ادامه خواهیم داد.

در ifixit.com/google، می‌توانید اجزای موجود را از طریق تلفن مشاهده کنید، حتی Pixel و Nexus اصلی فهرست شده است. می‌توانید دوربین عقب Pixel 6 Pro را به قیمت 169.99 دلار با برچسب «قطع اصلی» در لیست خریداری کنید. با 7 دلار، می توانید یک “Fix Kit” با ابزارهای مورد نیاز دریافت کنید:

چسب نمایشگر Pixel 6 Pro، iOpener، iFixit Opening Picks (مجموعه 6 تایی)، Spudger، ابزار باز کردن iFixit، دسته مکش، موچین زاویه دار، موچین بلانت، پد الکلی، درایور بیت دقیق، بیت های دقیق 4 میلی متری (Phillips T #30، ، Torx T5)

کیت های مشابهی برای صفحه نمایش 6 Pro (199.99 دلار) و باتری (49.99 دلار) وجود دارد. این وب سایت به راهنمای گام به گام تعمیر با تصاویری با وضوح بالا که توسط iFixit ایجاد شده است پیوند می دهد. آنها شبیه به پارگی های خود هستند، اما برای یک بخش خاص بهینه شده اند. Pixel 6 Pro باتری، بلندگوی گوشی، حسگر اثرانگشت، دوربین جلو، دوربین عقب و تعویض صفحه را پوشش می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  Pixel 6 Pro Face Unlock: چرا گوگل منتشر نکرده است

در همین حال، iFixit به پیشرفت گوگل در قابلیت تعمیرات طراحی اشاره کرد:

از آنجایی که ما با تیم Google Pixel کار می‌کنیم، آن‌ها پیشرفت‌های جدی در قابلیت تعمیر داشته‌اند. گوگل اجزای بیشتری را ماژولار کرده است و برای اولویت بندی تعمیر باتری و نمایشگر تلاش کرده است. از زمان پیکسل 3 که امتیاز 4 از 10 را در مقیاس تعمیر پذیری ما کسب کرده است، هیچ پیکسلی امتیاز کمتر از 6 از 10 را کسب نکرده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور