10 چیزی که بعد از 2 هفته تست یاد گرفتم

من یک فرد هدفون بزرگ هستم. در هر روز، ممکن است از آنها برای تنظیم کتاب های صوتی در طول رفت و آمد پر سر و صدا، اتصال به جلسات کاری، ملاقات با خانواده ام و گوش دادن به موسیقی در حین دویدن با سگم استفاده کنم. زمانی که اخیراً متوجه شدم به یک جفت جدید نیاز دارم، تصمیم گرفتم تغییر را انجام دهم و Pixel Buds Pro را امتحان کنم. در اینجا 10 چیزی است که در دو هفته اول با جوانه های جدیدم متوجه شدم و دوست داشتم.

1. من در عرض چند ثانیه به جوانه هایم وصل شدم.

یکی از بزرگترین مشکلات من در مورد دریافت دستگاه های جدید، زمان تنظیم آنها است. اما شروع با Pixel Buds Pro جدید من کمتر از یک دقیقه طول کشید. من به سادگی جعبه شارژ را باز کردم – از آنجا یک اعلان برای اتصال هدفون ظاهر شد. همچنین توانستم با فشار دادن و نگه داشتن دکمه جفت شدن روی کیس خود، به راحتی به دستگاه های دیگر در سیستم عامل های مختلف مانند لپ تاپ متصل شوم.

2. بررسی مهر و موم گوش، تناسب من را شخصی کرد.

هر بار که یک جفت هدفون جدید می‌گیرم، یا خیلی بزرگ یا کوچک هستند، گوش‌هایم به تپش می‌افتند یا فقط می‌افتند. Pixel Buds Pro من با سه گوشواره با اندازه‌های مختلف برای آزمایش ارائه شد و بررسی مهر و موم گوش در حین راه‌اندازی بسیار مفید بود. بررسی به‌طور خودکار نحوه تناسب جوانه‌ها با من را شناسایی و اندازه‌گیری کرد و به من پیشنهاد داد که اندازه گوش راستم را امتحان کنم. من همچنین دوست دارم که از آنجایی که آنها به گونه ای طراحی شده اند که راحت باشند و به طور فعال احساس “گوش وصل شده” را که ممکن است با هدفون ها اتفاق بیفتد تسکین دهند، می توانم به راحتی آنها را ساعت ها بپوشم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور