8 چیزی که در 8 روز اول یاد گرفتم

4. محافظ صفحه نمایش مناسب است.

به عنوان کسی که تمایل دارد تلفن خود را در اتاق پرتاب کند یا آن را روی پیاده‌رو یا کف کاشی‌کاری‌شده بیاندازد، به تمام کمکی نیاز دارم که بتوانم از آن در برابر آسیب محافظت کنم. یکی از اولین کارهایی که من هنگام تهیه یک گوشی جدید انجام می دهم نصب یک محافظ صفحه نمایش سنگین است، به همین دلیل است که از دیدن این که Pixel 8 Pro دارای یک ویژگی فقط برای این حالت محافظ صفحه نمایش است، بسیار خوشحال شدم. هنگامی که این مورد فعال باشد، صفحه نمایش گوشی حساس تر می شود، بنابراین وقتی محافظ صفحه من روشن است، مجبور نیستم ضربه بزنم یا تند تند بکشم.

5. دسترسی به حالت های ویدئو و عکس راحت تر است.

یکی از اولین چیزهایی که وقتی گوشی جدیدی می‌گیرم شروع به بازی کردن با آن می‌کنم، دوربین است، بنابراین خوشحال شدم که Pixel 8 Pro دارای رابط کاربری دوربین به‌روز شده‌ای است که دسترسی به برخی از تنظیمات مورد علاقه‌ام را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند. . برای شروع، Long Exposure اکنون در جلو و مرکز در پانل دوربین اصلی قرار دارد، بنابراین من مجبور نیستم به آن ضربه بزنم. همچنین پیمایش بین عکس‌برداری و فیلم‌برداری آسان‌تر است. هر دو گزینه اکنون در یک تب با هم در پایین صفحه قرار دارند.

6. گزینه های زیبایی شناختی بیشتری دارد.

با اندروید 14 در پیکسل 8 پرو، اکنون گزینه های بیشتری برای سفارشی کردن ظاهر گوشی خود دارم – به نمادها، کاغذدیواری، فونت ها و موارد دیگر فکر کنید. حتی یک حالت تصویر زمینه مولد هوش مصنوعی نیز وجود دارد که از هوش مصنوعی برای ایجاد طرح‌های کاغذدیواری منحصر به فرد بر اساس فهرستی از دستورات استفاده می‌کند. “قلعه سورئال من ساخته شده از عقیق در سایه های کرم و نارنجی” را ببینید.