در اینجا قاب های پیکسل 7 و 7 پرو گوگل را مشاهده می کنید [Gallery]

ما از I/O 2022 در ماه مه می دانیم که Pixel 7 و 7 Pro با چه رنگ هایی در دسترس خواهند بود، و اکنون در اینجا نگاهی به طراحی کیس امسال داریم.

ما 9to5 Toys تیم امروز بعدازظهر سه کیس برای پیکسل 7 در رنگ‌های Lemongrass (زرد/سبز)، Obsidian (مشکی) و گچی (خاکستری روشن) مشاهده کرد. از آنجایی که شکل کلی گوشی های پرچمدار 2022 یکسان است – به جز آرایش نوار دوربین – از سال گذشته، قاب های گوگل عمدتاً بدون تغییر باقی مانده اند. با این حال، دو تفاوت قابل مشاهده وجود دارد.

این کیس‌ها دیگر شفاف نیستند و فقط یک رنگ ثابت هستند، در حالی که دکمه پاور و دکمه تنظیم صدا از مواد جامد – پلاستیک یا فلز – به جای لاستیک نرم ساخته شده‌اند. فشار دادن این باید راحت تر و رضایت بخش تر باشد.

قاب Lemongrass دارای دکمه های طلایی روشن است، در حالی که روی دو دکمه دیگر با رنگ همخوانی دارد. به طور کلی، گوگل به دنبال تکرار رنگ نوار دوربین است. در نهایت، دوباره یک آرم بازتابنده “G” در عقب وجود دارد.

علف لیمو

در همین حال، قاب‌های Pixel 7 Pro در رنگ‌های Hazel (سبز تیره) و دوباره Obsidian و Chalk در دسترس هستند.

ماهیت رنگ ثابت این قاب های پیکسل 7 باید زرد شدن را برطرف کند، اما باید دید که آیا گوگل دوباره طراحی دولایه را انتخاب کرده است یا خیر. ما بیشتر از جزئیات مسائل مربوط به این رویکرد را توضیح داده ایم.

در حال بروز رسانی…

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=ap-H_QGcbgo