Google Pixel 6a جعبه گشایی جدیدی دریافت می کند و چند هفته دیگر عرضه می شود

جدیدترین میان رده گوگل تا 28 جولای با فاصله بیش از دو ماه از اعلام I/O 2022 وارد قفسه فروشگاه ها نخواهد شد. تا آن زمان، Google Pixel 6a جعبه گشایی دیگری را با گوشی به وضوح خارج کرده است.

دومین جعبه گشایی Google Pixel 6a

در مقایسه با ویدیوی رسمی – از زمان حذف – از Google، این جعبه‌گشایی از TikTok می‌آید. ما در واقع چهار دستگاه Pixel 6a را در بسته‌بندی خرده‌فروشی‌شان می‌بینیم، اگرچه دوباره در Charcoal است و نه نوع هیجان‌انگیز Sage.

هیچ چیز خیلی قابل توجهی وجود ندارد، اگرچه می بینیم که فیلم محافظ ویژگی های سخت افزاری کلیدی مانند سینی سیم کارت، درگاه USB-C، سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش، دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور را نشان می دهد. این فقط یک صفحه سفید خالی در پیکسل 6 و 6 پرو است. این در حالی است که مارک برجسته «Google Tensor»، کامل با یک تصویر تراشه گرافیکی، روی جعبه حاوی اسناد و ابزار حذف سیم کارت وجود دارد.

یک زاویه ضلع های ضخیم تر را نشان می دهد، در حالی که ارتفاع نوار دوربین بسیار کم به نظر می رسد. یک عکس دیگر نشان می دهد که “پشت کامپوزیت گرما شکل سه بعدی” چقدر براق است. آخرین چیزی که باید به دست آورید این است که وقتی پیکسل 6a روی صفحه بوت سفید گوگل قرار دارد، به حاشیه های صفحه نمایش نگاه کنید.

تاریخ عرضه پیکسل 6a

جعبه خرده‌فروشی Pixel 6a برای اولین بار در 31 مارس فاش شد و دستگاه تا 11 مه معرفی نشد. پیش‌سفارش‌ها در 21 ژوئیه باز می‌شود و یک هفته بعد در دسترس قرار می‌گیرد، اگرچه محموله‌ها ممکن است زودتر از آن به دست آیند.

برای مقایسه، Pixel 5a سال گذشته در 17 آگوست معرفی شد، اما اواخر همان ماه در 26th منتشر شد. رونمایی پیکسل 4a در آگوست 2020، 17 روز فاصله داشت.

محتمل ترین دلیل تاخیر طولانی مدت محدودیت های زنجیره تامین است. این خیلی تعجب آور نیست، به خصوص اگر گوگل به دنبال راه اندازی همزمان جهانی باشد، یا حتی فقط مطمئن شود که واحدهای کافی دارد و در چند هفته اول کمبود سهام وجود ندارد.

استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، پورتوریکو، سنگاپور، اسپانیا، تایوان، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا

در دسترس بودن Pixel 6a

احتمال دیگر این است که این شرکت می‌خواهد 6a و Pixel Buds Pro در کنار هم عرضه شوند و هدفون‌های جدید تا کنون کمتر شاهد معرفی اولیه باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: