Google Photos پشتیبانی از چهره ساعت را برای Pixel Watch آماده می‌کند

چهره‌های ساعتی که به افراد اجازه می‌دهند از خانواده و دوستان خود عکس بگیرند، بسیار محبوب هستند. قبل از Pixel Watch، Google Photos در حال آماده سازی پشتیبانی برای چنین ادغامی است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد آنهایی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


رشته‌های متعددی در Google Photos 6.8 برای Android یک «photos_watchface_preview» را توصیف می‌کند که به شما امکان می‌دهد «عکس‌های چهره ساعت را انتخاب کنید». به نظر می رسد این چیزی بیش از تنظیم یک عکس به عنوان پس زمینه صفحه ساعت باشد. به عنوان مثال، برنامه Galaxy Wearable سامسونگ در حال حاضر به عنوان یک هدف اشتراک گذاری در Google Photos ظاهر می شود.

انتخاب عکس‌های چهره ساعت

تنظیم صفحه ساعت

افزودن عکس

عکس حذف شد

اپلیکیشن Galaxy Wearable

در عوض، می‌توانید چندین عکس را انتخاب کنید و ظاهر ساعت احتمالاً در طول یک روز در میان تصاویر چرخیده می‌شود. Google Photos محدودیتی برای تعداد عکس‌هایی که می‌توان برای یک صفحه ساعت اضافه کرد اعمال می‌کند.

شما قبلاً حداکثر تعداد عکس (%d) را انتخاب کرده‌اید. برخی از عکس‌های انتخاب‌شده را برای افزودن بیشتر حذف کنید.

این احتمالاً برای Pixel Watch است، اما می‌تواند برای سایر دستگاه‌های Wear OS 3 نیز در برخی مواقع باشد، زیرا هیچ چیز نشان نمی‌دهد که انحصاری آن برای پوشیدنی‌های Google است. UI تنظیم دقیق هنوز مشخص نیست.

گوگل مجموعه گسترده ای از چهره ساعت را برای Pixel Watch در نظر گرفته است که سبک های آنالوگ و دیجیتال را در بر می گیرد. در همین حال، افزودن یکپارچگی Google Photos نشانگر خوبی از پشتیبانی گسترده شرکت از Pixel Watch است. یکی دیگر از میانبرهای مفید، ایجاد سریع صفحه ساعت در منوی «استفاده به عنوان» Google Photos است که قبلاً برای تنظیم تصاویر پس زمینه دستگاه (و تصاویر مخاطبین) استفاده شده است.

مطالب پیشنهادی  Pixel 6 به پایین ترین حد تاریخ یعنی 499 دلار، به علاوه بیشتر باز می گردد

با این اوصاف، بسیار جالب است که Wear OS در مقایسه با Apple watchOS یا Samsung که برنامه خود را اضافه کرده‌اند، برنامه گالری عکس پیش‌فرض ندارد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

کایل برادشاو در این مقاله مشارکت داشت.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور