Google Photos رابط کاربری پاپ آپ جدیدی را برای مدیریت کتابخانه معرفی کرد

Google Photos در حال تغییر مجدد رابط کاربری خود است، این بار با یک رابط کاربری بازشو برای اشتراک‌گذاری مستقیم عکس‌ها و ویدیوها از کتابخانه.

در چیزی که به نظر می رسد یک به روز رسانی سمت سرور در بالای Google Photos 5.96 است، این رابط کاربری بازشوی جدید هنگام انتخاب عکس ها یا ویدیوها از کتابخانه شما ظاهر می شود. ما شاهد این تغییر در یکی از دستگاه‌هایمان هستیم، اما به نظر می‌رسد که این یک عرضه یا آزمایش محدود در این مرحله است.

رابط کاربری اصلاح‌شده همه گزینه‌ها را به پایین صفحه نمایش می‌دهد و گزینه‌های «اشتراک‌گذاری»، «افزودن به» و «حذف» را به‌عنوان گزینه‌های اصلی قرار می‌دهد. لیست با گزینه هایی برای حذف محتوا از دستگاه، سفارش چاپ، انتقال به بایگانی و انتقال به پوشه قفل شده ادامه می یابد.

چیزی که این رابط کاربری به روز شده را به ویژه مفید می کند این است که گزینه های بیشتری را بدون کلیک روی تصویر ادغام می کند.

کاربران اکنون می توانند با کشیدن بیشتر به سمت بالا به میانبرهای ارسال مستقیم به مخاطبین خاص از طریق پاپ آپ دسترسی داشته باشند. در زیر آن، میانبری برای افزودن تصویر یا ویدیو به آلبوم و دیدن مکان آن وجود دارد. این گزینه‌ها همگی هنگام انتخاب چندین عکس و ویدیو ظاهر می‌شوند، که همچنان طبق معمول کار می‌کند.

این اولین تغییری نیست که Google Photos در حافظه اخیر خود در رابط کاربری خود ایجاد کرده است. در ماه آوریل، گوگل یک طراحی مجدد کامل را در برگه “کتابخانه” ارائه کرد – نه برگه “عکس ها” که در اینجا به آن اشاره می کنیم. پیش از آن، گوگل همچنین به‌روزرسانی بزرگی را برای بخش «اشتراک‌گذاری» برنامه اعلام کرد.

مشخص نیست که این آخرین به‌روزرسانی در حال حاضر چقدر گسترده است، اما احتمالاً به آخرین به‌روزرسانی‌های برنامه نیاز دارد. ما این مقاله را با گسترش گسترده تر تغییر به روز می کنیم.

اطلاعات بیشتر در Google Photos:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: