Google Photos ویرایشگر کلاژ، اشتراک‌گذاری خاطرات را دریافت می‌کند

Google Photos در حال ارائه تعدادی به‌روزرسانی برای Memories مانند اشتراک‌گذاری است، در حالی که Android و iOS نیز یک ویرایشگر کلاژ پیشرفته دریافت می‌کنند.

از آنجا که [September 2019]، Memories با بیش از 3.5 میلیارد Memories در هر ماه به یکی از محبوب ترین ویژگی های Photos تبدیل شده است.

گوگل

خاطرات در بالای شبکه عکس ظاهر می شوند و “بزرگترین به روز رسانی” خود را از زمان راه اندازی دریافت می کنند. ویدیوهای بیشتر اکنون در Google گنجانده می شود و به طور خودکار موارد طولانی را فقط به “معنی ترین لحظات” کاهش می دهد. بعلاوه، تصاویر ثابت دارای الف خواهند بود زوم ظریف ورود/خارج برای کمک به پویایی و بعداً (ماه آینده) موسیقی بدون کلام:

شگفت انگیز است که چگونه ترکیبی از حرکت، ویدئو و موسیقی شما را در خاطرات خود غرق می کند. من اغلب خود را در حال تماشای این خاطرات جدید چندین بار می بینم – به خصوص خاطرات بچه هایم.

به عنوان بخشی از این اضافات، شما در حال حاضر تند کشیدن به بالا/پایین برای جابه‌جایی بین حافظه‌ها – شبیه به YouTube Shorts، در حالی که ضربه زدن روی لبه چپ/راست به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را در حافظه جابجا کنید.

در همین حال، گوگل در حال حاضر از یادگیری ماشینی برای اضافه کردن حرکت سه بعدی استفاده می‌کند که ممکن است در مرحله اول برای ایجاد عکس‌های سینمایی اتفاق افتاده باشد. در واقع، آنها «یکی از [the] بیشترین ذخیره شده جلوه های بصری از زمان عرضه آنها در سال 2020. خاطرات سینمایی اکنون در حال گسترش هستند که “تبدیل چندین عکس ثابت به یک تجربه سینمایی پایان به انتها” با موسیقی.

به همین ترتیب، سبک ها هنر گرافیکی را به خاطرات اضافه می کند:

در زمان راه اندازی چندین طرح وجود خواهد داشت، از جمله سبک های با زمان محدود از هنرمندان برجسته شانتل مارتین و لیزا کونگدون که فقط برای Google Photos ساخته شده اند.

در نهایت، Google Photos توانایی «اشتراک‌گذاری تمام خاطرات با دوستان و خانواده‌تان» را ارائه می‌کند. این ویژگی امروز برای اندروید عرضه می شود و iOS و سپس وب به زودی عرضه می شوند. خاطرات مشترک در Google Photos قابل مشاهده خواهد بود و “ویژگی شماره یک درخواست شده” بوده است.

به روز رسانی نهایی امروز یک است ویرایشگر کلاژ که بر اساس توانایی Google Photos موجود است که به شما امکان می دهد چندین تصویر را انتخاب کنید و آنها را در یک شبکه جمع آوری کنید. اکنون، می‌توانید طرح‌ها/سبک‌های مختلف را انتخاب کنید و از کشیدن و رها کردن برای تنظیم مجدد طرح‌بندی استفاده کنید. این از امروز شروع به کار می کند.

اطلاعات بیشتر در Google Photos:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: